Kid Coconut

Pokud vám jméno Michael Brun nic moc neříká tak věřte, že se jedná o jednadvacetiletého DJe a producenta pocházejícího z Port Au Prince což je hlavní město Haiti. Jeho kariéra začala teprve nedávno, ale v posledních dvou letech nabrala ten správný směr a obrátky. Letos za svou poctivou práci začal sklízet kýžené ovoce, kdy si zahrál na hlavní stagii Ultra Music Festivalu nebo v Sahara Tent na Coachella festivalu. Michaelovi určitě také pomohlo, že si ho na začátku jeho kariéry všiml Australan Dirty South, který upsal Michaela pro svuj label Phazing Records. Díky tomu se dostal do širokého povědomí a mohl se tak trochu postavit na vlastní nohy, což nyní udělal.

Michael se totiž rozhodl založit svůj vlastní label, který pojmenoval ‚Kid Coconut‘. Jak sám řekl, měl relativně dobré dospívání, jeho rodina netrpěla chudobou takže měl co jíst a také se mohl díky tomu v klidu věnovat škole. Sám na sebe prozradil, že chtěl být doktorem a pomáhat lidem na Haiti. Nicméně, díky hudbě to musí počkat. Právě proto se rozhodl rozjet nový label, skrz který chce pomáhat producentům na Haiti. Sám totiž dobře ví, jak je těžké někoho oslovit a bez pomocí zvenčí to prostě nejde. Když ne jako doktor, tak aspoň takhle chce nějak pomoc lidem na Haiti. Michael také prozradil, že chce svůj label vést více jako rodinu než jako nějakou firmu.

A co by to byl za začátek nového labelu, bez pořádného tracku, že? S klidem můžeme prozradit, že Michael si přichystal ten největší možný kalibr. A to jeho dlouho očekávanou novinku ‚Zenith‘, který hrají snad všichni přední světový DJs. Poprvé jsme tento track mohli slyšet na letošním Ultra Festivalu v Miamiu, kde ho hrál sám jeho tvůrce či třeba Steve Angello. Nyní ho budeme mít konečně i my. Zenith má naplánované vydání na 21. července na beaportu. Což bude den, kdy oficiálně začne svůj, doufáme že, pestrý hudební život i Kid Coconut.