Stejně jako ostatní velké festivaly, tak i ten v Dubňanech musel být posunut na příští rok z důvodu opatření proti koronaviru. Camp festival tak zachovává lineup a přesouvá se na rok 2021, ale to neznamená, že přijdeme o pořádný mejdan v Dubňanech. Organizátoři na svých sociálních sítích totiž oznámili, že 17. července zde vystoupí nizozemská DJská hvězda Mike Williams, kterému bude sekundovat našlapaný support českých DJs (TiGi, Lukas Innemann, Bon Finix a další).

„Nechtěli jsme naše fanoušky ochudit o festivalový zážitek, a tak jim přinášíme Camp festival ve zmenšené formě. Mike Williams si loni z našeho festivalu odvezl největší ohlasy a proto jej rád přivítáme i letos.“ – říká promotér akce Vojta Procházka.

Předprodej začne ve středu od 18:00 v síti ticketportal a ceny vstupenek budou za 390 Kč. Do prodeje půjde pouze 700 kusů a pokud by se zdravotnická opatření do začátku akce nerozvolnila, tak už další do prodeje nepůjdou. Zbylé místo pak zůstává rezervováno pro majitele vstupenek na Camp festival, kteří budou mít vstup na tuhle akci za 100 Kč. U vstupu se stačí prokázat lístkem. Stanování bude umožněno.

Více informací pak na facebooku.