MB

Představujeme první edici nové klubové noci s názvem Mission Bassline, která zavítá již 21. května 2016 do klubu Amonet, Předhradí u Skutče.
Těšit se můžete na celou řadu zajímavých DJs. Jako headliner se představí rezidentní DJ hudebního portálu housemagazine.cz – DJ TiGi. Krýt záda mu budou S&W Deep, HouseFactory, YLLOW, TnT, Sedrick Deniken a Worky.

TiGi:
rezidentní DJ hudebního portálu housemagazine.cz. V minulosti si zahrál na slavných festivalech Mácháč a Creamfields, či oblíbených klubových sériích E-Motion a Dreamland. Jeho vytříbené sety si mohli užít návštěvníci těch nejznámějších českých podniků, za Prahu jmenujme Duplex, Meccu či SaSaZu, za Brno pak Flédu a za Ostravu potom Fabric. V line-upech se TiGi postavil po bok takových hvězd, jako je například holandská ikona Sander van Doorn či VINAI. Kromě toho se objevil i v éteru Seejay či Dance Radia, kde vystoupil již v roce 2007 jako host, a to vše hned v několika různých pořadech. Aktuálně provozuje svůj vlastní podcast a po 9 letech za mixážním pultem je stále plný energie, kterou servíruje tanečnímu parketu. Své sety staví především na precizním výběru skladeb a řádné gradaci. Slyšet TiGiho naživo prostě chceš!

S&W Deep:
Duo S&W Deep je v klubu Amonet již dobře známo svým umem rozproudit párty tím nejlepším future a deep house soundem. Prostě to nejlepší na začátek správné akce.

TnT:
TnT je projekt dvou mladých nadšenců do elektronické hudby, který se na scéně objevil sice teprve nedávno (červen 2015), ale hned od začátku o sobě dává vědět se železnou pravidelností. Za svého krátkého působení si už tato dvojice stihla zahrát v pardubickém Gimletu, v chrudimském Patře a především na všech čtyřech edicích úspěšné pardubické klubové akce Beatdown v Music Hall Hobé. Za dobu svého krátkého působení si stihli zahrát po boku jmen jako A Billion Robots, Manene, Brian, Matamar, Richard Reynolds nebo Michael C. Své sety vždy staví okolo vlastních originálních mashupů, což je pokaždé zárukou pestrosti a velkého množství energie v nich.

HouseFactory:
HouseFactory jsou dva 21-letí producenti a DJ’s z východních Čech, konkrétně z Pardubic. Jejich začátky sahají do roku 2009, kdy se Radim & Dan rozhodli vydat na dráhu produkce elektronické hudby. Od té doby stihli vydat několik tracků u holandských vydavatelů Walboomers Recordings a UC Records. Nyní se plně věnují tvorbě vlastního soundu inspirovaného australským hudebním žánrem Melbourne Bounce. V jejich setech můžete slyšet energické tracky jak z vlastní produkce, tak z celé melbournebouncové scény, které vás rozhodně nenechají sedět!

YLLOW:
YLLOW je mladý DJ a producent pocházející z České republiky. K hudbě ho to táhlo už od mala ­ poprvé se na ní zblízka podíval ve svých 14ti letech, kdy naprosto propadl elektronické hudbě. První menší úspěchy na sebe nenechal čekat dlouho, ­ v 17ti letech podepsal dva úspěšné releasy na holandském labelu UC Records. Jméno YLLOW (tehdy ještě Joel) šel stále více vidět, čehož si začala všímat i veřejnost a dala možnost YLLOWovi vystoupit na největším festivalu ve střední Evropě Beats For Love a dalších českých festivalech jako AIR Festivalnebo Dreamland Fetival. Na přelomu roku 2015 a 2016 se YLLOWnašel ten svůj správný styl, kterým momentálně směřuje dál ve své kariéře. V lednu 2016 vydal track Opera House, který získal podporu nejednoho předního českého DJe.

SedrickDeniken:
Sedricka můžete znát jako redaktora z portálu Housemagazine.cz. Je také spoluzakladatelem agentury Sampler a hudebního projektu S&W Deep. Mohli jste ho slyšet hrát například na akci Beatdown, která se koná v Hobé Music Hall, sérii WakeUp parties, nebo na mnohých menších open airech a srazech. Sedrickova tvorba se zaměřuje především na remixy, ten nejznámější byl pro německého DJe Tosche a zaznamenal velký úspěch v žebříčku na Beatportu. SedrickDeniken si pro Vás připraví to nejlepší z Electro House, Bass House a Bigroom House. Své sety však zakončuje ve velmi rychlém tempu za pomoci Hardstylu.

Line Up:
21:00 – 22:00 – S&W Deep
22:00 – 23:00 – Sedrick Deniken
23:00 – 00:00 – HouseFactory
00:00 – 01:00 – YLLOW
01:00 – 02:30 – TiGi
02:30 – 03:30 – TnT
03:30 – 04:30 – b2b all DJs

Mission Bassline otevírá své brány v 21:00. Vstup do 22:00 je zdarma, pak 60Kč. Pro skupinu 10 registrovaných lidí na události je připravena láhev Captain Morgana zdarma.
Těšit se můžete na kvalitní sound, luxusní osvětlení a top atmosféru. Tohle klub Amonet ještě nezažil. U toho musíš být!

Oficiální Facebook událost zde.

MB2