Značka Ministry of Sound je nám všem důvěrně známá. Naposledy potvrdila svůj status v Duplexu 4.10., kdy se o ni mohl opřít skvělý Adrian Lux a sklidit nadšení stovek návštěvníků.
Moguaie bychom pak měli rozhodně znát minimálně díky jeho aktuální skladbě ‚Mammoth‘ vydáne společně s Dimitri Vegas & Like Mike u Spinnin Records.
6. prosince máme příležitost pocítit sílu obou těchto jmen najednou – Moguai na Ministry of Sound v klubu Duplex!

DJs
Moguai
Toni Glide, Dj Mike M, Dj Leo Lycra

Moguai má geniální schopnost vystihnout aktuální dobu. V raných 90s prokopával zároveň s Paul Van Dykem, Westbamem a Svenem Väthem cestičku tehdejšímu technu. Pokračoval remixy pro legendy jako Giorgio Moroder, Timo Maas, Fischerspooner nebo 2raumwohnung.
Na přelomu tisíciletí dokonce produkoval skladby pro popové hvězdy Sugababes a Girls Aloud, za než v Británii obdržel double-platinové ohodnocení. V roce 2009 se přidal k Deadmau5ově labelu Mau5trap, kde se svým albem ‚We Ar Lyve‘ zařadil po bok Skrillexe a samotného Deadmau5e. Albem na sebe strhl pozornost hudebního světa a zájem o remixy ze strany Britney Spears, Beyoncé, Fatboy Slima, Underworld, Afrojacka či Felixe da Housecata. Na svém druhém albu ‚Mpire‘ pak v roce 2012 spolupracoval mimo jiné s Kosheen, Polinou a Tommy Trashem.

Nejbrutálnějším Moguaiovým zářezem do dnešní doby jsou bezesporu skladby ‚Ya Mama‘ produkovaná s Fatboy Slimem, ‚In n’Out‘ s Tommy Trashem, ‚Can’t Stop‘ s Nilesem Masonem, ‚Champs‘, a zejména totální partykiller ‚Mammoth‘ s duem Dimitri Vegas & Like Mike.

Chybět na MoS nemůže samozřejmě ani Toni Glide, kterého ještě teď svrbí dlaně, jak na Ministry of Sound stage Sun festivalu nabančil několikatisícovému davu.
Z českého klubu nesmrtelně aktuálních DJs přijde Moguaie podpořit výtečný Leo Lycra.