Co: Moksi v Retro Music Hall
Kdy: 7. prosince – pátek
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdo: Moksi (lineup bude doplněn)

Vyznavačům bass house muziky je asi nemusíme představovat, a tuzemským fanouškům elektronické hudby jakbysmet, jedna z nejpopulárnějších dvojic se vrací do ČR. V pražském Retro Music Hall, vystoupí dvojice MOKSI.

Ač se může zdát jejich kariéra krátká, tak věřte, že oba borci se potkali již před dvanácti lety na hudebním festivalu, kde Samir vystupoval jako DJ a Diego jako MC – každý sám za sebe. Během festivalu se dali do řeči a dohodli se na společném vystoupení, které bylo počátkem jejich přátelství a budoucí spolupráce.

Jejich kariéra je pak postpem času zavedla až do Barong Family, což bylo vyústění dlouholetého přátelství s členy Yellow Claw. A to ještě z dob, kdy žádná „rodina“ neexistovala. Všechny spojila až vzájemná hudební provázanost, díky které vznikl label a uskupení, které je pro publikum velmi dobře hudebně i vizuálně identifikovatelné – Barong Family.

MOKSI jsou ve světě elektronické hudby pojem, který velmi jasně definuje hudební směr, kterým se prezentují, a zároveň jsou zárukou kvalitního mejdanu. Vy se na ně můžete těšit již 7. prosince v oficiálním klubu Evropy 2.