METROPOLIS-2-hdsirka

✪ PÁTEK / FRIDAY 21/4 METROPOLIS ✪
Special Guest: MOKSI (Barong Family / NL)
DUPLEX Support Residents:
CHRIS DAVIES (HU), Angry Beats,  Denis Weisz, Tom Hart

Facebook event: https://www.facebook.com/events/1348072391906383/
Youtube trailer: https://www.youtube.com/watch?v=znhExufcwwo

Do pražského klubu DUPLEX míří zástupci holandského labelu Barong Family – MOKSI, kteří v ČR vystoupí již po druhé. Svou premiéru si odbyli v prosinci roku 2016 na nejznámějším českém EDM festivalu Magnetic, kde jejich vystoupení sklidilo velmi pozitivní ohlasy českého publika. Proto bylo nasnadě jejich další vystoupení v ČR v co nejbližším možném termínu, tentokrát však v klubových prostorách a intimnější atmosféře. Tento významný den nastane v pátek 21. dubna 2017. Jako support vystoupí rezidentní DJs klubu Duplex.

MOKSI (Barong Family / NL)
Holandské duo MOKSI patří k těm novějším přírůstkům labelu Barong Family. V jejich hudbě najdete vlivy stylů jako jsou UK garage, two step, grime nebo prvky dubstepu – vše zabaleno do hutných beatů.

I přes dlouholeté osobní přátelství s členy Yellow Claw se jejich hudba dostala ke slovu až v roce 2013. Bizzey (z Yellow Claw) tehdy obdržel 45 vteřinovou ukázku jejich tvorby a v nadšení ihned zvedl telefon, aby jim doslova přikázal, že tu skladbu musí dokončit a vydat rovnou EP. A tak se také stalo. Po osmi měsících již všichni znali EP Brace Yourself a Moksi se vydali na tour s Yellow Claw po Spojených státech (Blood For Mercy tour). Následovaly skladby Murda Sound, Get U There, Throwback, What I Like, In The Air, In Your Eyes, Lights Down Low, In The Racvenebo novinka For A Day. V současné době jsou již MOKSI nedílnou součástí Barong Family.

VSTUPENKY http://bit.ly/2nmwGEC
➤ Předprodej – 180CZK / VIP 500CZK
➤ Na místě – 280CZK
➤ Duplex Club Card – 100CZK na místě

REZERVACE & VIP
E-mail: reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

VIP BENEFITY:
– prioritní vstup do klubu
– rozšířené portfólio nápojů
– privátní podlaží s výhledem na parket
– VIP toalety
– osobní péče