Dreamland Generation
13.3.2015
Výstaviště Brno – Pavilon G2
Vstupenky od 490 Kč
ZDE

Moravská metrolopole bude v březnu příštího roku hostit jeden z největších mejdanů v naší republice. Dreamland Generation přinese to nejlepší z aktuální eletronické taneční scény a chce se stát tím nejlepší audiovizuálním zážitkem, který kdy vaše smysly vnímaly. Proto je na čase začít odhalovat jména, na která se v ten večer můžete těšit. Tím prvním je zkušený DJ, producent a holandský rodák – MOTi.

Tenhle umělec sice pro některé zůstává velkou záhadou, ale otevřeně Vám můžeme říci, že se jedná o jeden z největších talentů na scéně. Do našich hlav se prvně zapsal v roce 2013, kdy přišel se skladbou Krack a jeho kariéra začala nabírat na obrátkách. Jeho snažení si všiml i sám velký Tiësto a vytvořil s ním společnou kolaboraci (Don’t Hide Your Light) pro své poslední album a kromě toho MOTi vydal několik skladeb na jeho labelu Musical Freedom. V průběhu roku pak vystupoval na stovkách akcí, které ho doslova vzaly na cestu kolem světa. Mezi ty hlavní určitě patří mainstage Ultra Music Festivalu či luxusním Wet Republic. Hitparády pak drtí jeho aktuální kolaborace s Martinem Garrixem – Virus, která se umístila i na první příčce beatportu.

My jsem z MOTiho nadšeni a věříme, že se budu líbit i Vám. Takže nezapomeňte – 13.3.2015 na brněnském výstavišti proběhne Dreamland Generation.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/286517291536919/?ref=ts&fref=ts