Džejár – 20 let na techno scéně
22. 3. 2019
ABC klub (L-klub)
Gary Beck (UK), Adrian Hour (RA), Luke Sun (DE), Lucca, Toky, Boss, Alex Preda (NL), EKG, Chris Sadler, Enrico, Victor Tellagio, Smoke
Vstupenky v síti Ticketstream.

Výjimečná party si žádá i výjimečné hosty. Není proto divu, že výběr těch, kteří vystoupí 22. března 2019 v pardubickém ABC klubu, se skládá z umělců, bez kterých by byla techno a tech-house scéna ochuzena o plno skvělých a zásadních skladeb. Chybět tak nebude skotský rodák Gary Beck nebo Adrian Hour, pro kterého je festival Svojšice po Berlínu tak trochu druhým domovem. Svou účast potvrdili také Luke Sun a amsterdamský dj a producent Alex Preda.

„20. let působení na scéně je doba, během které se potkáte s mnoha umělci a téměř každý, kdo svým umem přispěl ke skvělé atmosféře některé z party, kterou agentura DC Promo pořádala, by měl nárok být v programu tohoto narozeninového večírku. Výběr tedy nebyl rozhodně jednoduchý“, svěřuje se Petr Dzingel.

Česko-slovenské menu bude ve složení: Toky & Boss, Lucca, EKG, Chris Sadler, Enrico, Victor Tellagio a Smoke.
Nejlevnější vstupenky za 350 Kč + poplatky prodejce jsou k zakoupení v předprodejní síti Ticketstream. Vzhledem k charakteru celého eventu jde do prodeje pouze 1.000 kusů.

Předprodej vstupenek: https://akce.djdzejar.cz/2019/vstupenky

Více informací na www.djdzejar.cz #DZEJARSLAVI20
FB event: https://bit.ly/2SVO3Mz