Mácháč 18. – 19. 8. 2023

Máchovo jezero, pláž Klůček

Předprodej v síti GoOut.

www.machac.cz

www.facebook.com/festivalmachac

www.instagram.com/festivalmachac

Pláž Klůček na břehu Máchova jezera zažije po roce opět jednu z největších letních party u nás, kam se pravidelně sjíždí tisíce fanoušků elektronické taneční hudby. Ve dnech 18. a 19. srpna 2023 zde proběhne další ročník open air festivalu Mácháč, kde se během dvoudenního programu představí na sto zahraničních a domácích umělců.

Mezi hlavní páteční hvězdy bude patřit nizozemský dýdžej a producent R3hab, který má na kontě více jak 130 skladeb a řadí se tak ke globálně nejúspěšnějším hitmakerům. Kromě studiové spolupráce s umělci jako Armin van Buuren, Sia, Afrojack, Timmy Trumpet stojí i za úspěšnými remixy skladeb od Katy Perry, Lady Gaga nebo Rihanny. Loni složil oficiální hymnu pro festival Tomorrowland a posledních 5 let se drží v první patnáctce prestižního žebříčku DJ Mag Top 100 Djs. R3HAB x A Touch Of Class – All Around The World (La La La)

Tentýž den se mohou návštěvníci těšit na Mortena, jednoho z nejoriginálnějších producentů, který stojí za stylem označovaný jako „future rave“. Tento žánr razí od roku 2019 s Davidem Guettou ve společných skladbách i vystoupeních, kde kombinují techno, trance nebo future house.

Vrcholem sobotního programu bude vystoupení Anfisy Letyago, která patří mezi nejžádanější techno dýdžejky současnosti. Velký návrat k Máchovu jezeru zažije dánský producent Kölsch, jehož loňské vystoupení sklidilo velký úspěch.

Domácí scénu budou reprezentovat např. Matamar, Richard Reynolds, TiGi, Subgate, Lucca, Chris Sadler, Victor Tellagio a další. Předprodej vstupenek probíhá na www.goout.net. Ty nejlevnější je možné zakoupit pouze do 15. května, poté se cena zvyšuje. Kompletní program a další informace najdete na www.machac.cz