Houseland Festival w Joe Red (ESP)
support: CHRIS SADLER, MICHAEL C, JB & FLESH, TOKÁTKO a dalších 18 DJs
21. 10. 2017, 20:00
Státní zámek Litomyšl, www.houselandfestival.cz
Předprodej (pouze VIP) na https://goout.net/cs/listky/houseland-festival-2017/tqob/ 
Standard vstupenky pouze na místě za 280 Kč
Pořádá Houseland Festival.

Vážení milovníci taneční hudby máme tu podzim a společně s ním také již 8. díl oblíbeného Houseland Festivalu v unikátních prostorách státního zámku Litomyšl! Na Main a House stage se zde představí celkem 23 DJs! Na Main stage jim bude vévodit vynikající španělský DJ a producent Joe Red, jenž bude mít v ČR absolutní premiéru. Joe patři i přes svůj relativně nízký věk mezi aktuální vycházející hvězdy světového Tech House a Techna. Ve svých 21 letech má na kontě více než 400 skladeb, z toho většinu z nich ve světě velice úspěšných. Několikrát se umístil v TOP 10 a TOP 100 žebříčcích na mnoha světových hudebních portálech. Své tracky vydává pod hlavičkou top labelů jako Toolroom Records jehož hlavní ikonou je samotný Mark Knight, 1605 – MUSIC THERAPY který pro změnu zaštituje techno matador UMEK či například na Defected RecordsHotfingers Records303LoversGlasgow UndergroundDeeperfectSnatch Records a spoustě dalších. Jeho produkce dostává support od takových jmen jako Carl CoxMarco CarolaRichie Hawtin, UMEKGreen VelvetProk & FitchStefano Noferini a spousty dalších.

House stage bude mít také svého zahraničního headlinera. Bude jím mladý a talentovaný DJ a producent Sevatec až z dalekého australského Sydney, kterého doplní skvělý saxofonista Rich.FD. Tyto dva zahraniční headlinery doplní vynikající český support z vyhlašených pražských klubů Marcos, Tokátko, Rio, D2D, Mark Evill, Funspeed, Mylo Glenn, Sajmon, Joseph Kari a spousta dalších.

Main stage bude poháněná kvalitním 15KW soundsystémem renomované značky EAW, dále vás čekají vylepšené světelné a vizuální efekty a také video maping celé Main stage! Nově jsou také v prodeji VIP vstupenky (link: https://www.houselandfestival.cz/vstupenky), jenž nabízí maximální pohodlí pro jejich držitele. Bude to opět nezapomenutelná jízda a všichni se na tento svátek hudby na východě Čech už hrozně těšíme!