mc - evropa2 - fb - v1

Legendární music club v centru Prahy si již nějakou dobu získává příznivce taneční hudby znatelnou proměnou svého programu. V posledních měsících vystoupila ve sklepeních pod Karlovkou řada špičkových domácích DJů. Za všechny jmenujme například Tommyho Rogerse, Michaela Burina, Briana nebo Chrise Sadlera. Kromě zavedených hvězd dává produkce prostor i mladým talentům jako je Richard Reynolds nebo vycházející hvězda Jackie O’Walker, který svým kolegům začíná výrazně šlapat na paty a ve Zlatém Stromě obohatil i residentské řady.

Že se programová nabídka ubírá správným směrem, dokazuje i nedávno uzavřená spolupráce s Evropou 2. Nejposlouchanější české rádio udělilo klubu brand „Evropa 2 doporučuje“ a plánuje zde uspořádat několik svých party.

Pro ty, kteří budou trávit letní víkendy v Praze, sestavil Zlatý Strom celkem zajímavý program, který potěší svým důrazem na hostování výhradně domácích DJs. Jenom v červenci máte možnost zapařit na Lady A, Sashu Vee, Bon Finixe nebo Roberta Chocholu. Poslední jmenovaný ač sám značně vytížený, pravidelné mejdany hraje i ve „Zlaťáku“. Znovu zahraje i Chris Sadler, který sice svým stylem do tamních klubových nocí příliš nezapadá, o to jsou ale jeho party zajímavější.

Po letech tápání se zdá, že tento nejdéle kontinuálně fungující klub v Čechách dostal novou tvář a zaštiťuje svojí značkou kvalitní DJs.

04