housemagazine narozky cover

Letní párty sezóna skončila a my se pomalu můžeme soustředit na podzimní „indoorovou“ část, která bude stejně tak našlápnutá jako ta letní, alespoň co se našeho hlavního města týče. Přinášíme výpis těch nejzásadnějších akcí v měsíci říjnu. Na co se tedy Pražáci mohou těšit?

Začneme tím hlavním, a to jsou narozeniny našeho magazinu, u kterých nesmíš chybět! Odehrají se v oblíbeném klubu Duplex a připravili jsme si pro tebe exkluzivního hosta z Německa – Philippe Lemota. Dále se můžeš těšit na oblíbenou dvojku Matamar, residentní DJs našeho magazinu TiGiho a Jespera, dále s námi bude sfoukávat svíčky super talent Giacomo. Těšíme se na Vás.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/594857693957172/

Netřeba představovat tuhle mega akci, která se tradičně odehraje v O2 Areně. Můžeme se těšit na trancovou megastar a veterána Marka Schulze nebo na irského borce Johna O’Callaghana, Itala Giuseppe Ottavianiho a další. Hlavně na super atmosféru a zážitek, který tato akce určitě nabídne. Takže tučně zapsat do diáře 25.10. O2 Arena.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/Transmission.official?fref=ts

Dreamland si pro nás tradičně připravil DJ stars. V Sasazu budeme moci slyšet 11.10. tureckou superhvězdu Ummeta Ozcana a kluky ze Size Records – Dimitri Vangelise a Wymana. 17.10. nás čeká také půvabná DJ Juicy M. Jaká česká jména doplní stars, ještě uvidíme.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/292819484228294/?fref=ts

V nákupní centru Arkády Pankrác 17.10. se otevřou brány do světa taneční scény. Čekají nás DJské hvězdy velikého kalibru – Robin Schulz, DJ Fresh, Sandro Silva, TV Noise, Kryder, Brian a další. Jedna z jedinečných akcí, které se tu jen tak neopakují. Takže zapsat tučně do deníčku!

Facebooková událost: https://www.facebook.com/GravityFestival?fref=ts

Známý to klub Retro Music Hall v Praze slaví již 5. narozeniny a připravil si pro nás super dárek v podobě ostříleného DJe z Dánska Kid Massiva – ozdobou na dortu budou Richard Reynolds, Roberto Chochola, Frank Lucas a Michal Bílek. Vstup je free, takže prachy na vstup nech doma.

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Retro-Music-Hall/326881752939?fref=ts

Meccu obsadí naši bratři ze Slovenska. Hlavní hvězdou bude Robert Burian na main stage. Na DnB stage se můžeme těšit na Matúše Lenického alias B-Complex. Takže pokud se ti stýská po bývalém slovenském spojení s naší republikou, doraž 17.10. do Meccy.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1407523466197093/?fref=ts