Na největší českou taneční halovku bylo ještě před pár dny stále ještě možné sehnat vstupenky v oficiálním předprodeji, dlouho ale nevydržely! Klasické vstupenky jsou úplně pryč už dávno a koupit tak bylo možné pouze golden tickets. Není také divu! Transmission už od své první edice představuje českou vlajkovou loď ve vodách elektronické hudby a každý podzim uchvacuje svou vizuální stránkou a nadupaným line-upem.

Jinak tomu nebude ani tentokrát. O digitální videa se pod titulem Another Dimension opět postarají holandští borci z uskupení Vision Impossible, masivní zvuk zajistí Funktion One sound system a line-up je nabitý tím nejlepším ze současné trancové scény. V jeho čele stojí živoucí legenda, Holanďan Ferry Corsten, který se představí ve speciálním System F setu. Jedná se o jedno z jeho nejslavnějších alias – však kdo by neznal ikonickou skladbu Out Of The Blue?! Dalším legendárním umělcem na seznamu je populární Ital Giuseppe Ottaviani. Ten se proslavil zejména svými live acty na klávesy a živou show předvede i letos. Třetí legendou v řadě bude německá dvojice Cosmic Gate. Toto duo tvořené DJem Bossim a Nicem Chagallem vystoupilo v Praze poprvé už v roce 2005! Další akvizicí Transmission 2019 je pro někoho možná tajemně znějící formace Key4050. Za tímto nickem se ale neskrývá nikdo jiný, než dvojice irských přátel John O’Callaghan a Bryan Kearney. Na internetu můžete shlédnout jejich energické vystoupení na Transmission Bangkok 2018.

To jsme teprve v polovině seznamu účinkujících. Tu druhou načíná MaRLo, holandsko-australský kůň ze stáje Armada Music trancového krále Armina van Buurena. U něj vydává i další DJ na seznamu, Anglán Darren Porter. V jeho případě můžete pro změnu mrknout na záznam z loňské německé Transmission. Izraelský Blastoyz na Transmission předvede, zač je toho psytrance. V minulosti v Praze vystoupili jeho krajané Vini Vici nebo Coming Soon a je více než zřejmé, že tenhle rychlík bude celou party zakončovat. A kdo ji vlastně otevře? Ani zde není pochyb o tom, že se bavíme o legendě – tentokrát české scény. Je jí Thomas Coastline, velký producentský talent, jehož kariéra nabyla na významu i díky jeho odvážnému boji proti vážné nemoci. Doufáme, že u toho v sobotu 12. října 2019 budete i vy, až v O2 Areně opět zahraje tento zosobněný válečník Trancer Against Cancer! Vidíme se!