1001 tracklist je celosvětově oblíbená stránka, kde najdete výpis všech skladeb, které DJs hrají ve svých setech. Je tedy jasným ukazatelem toho, kteří producenti a skladby jsou na světové scéně těmi „nejhranějšími“.  Jejich popularitě přidává i fakt, že na web odkazují ta největší jména elektronické taneční hudby. Proto je třeba brát výsledky velmi vážně. A kdo že se stal nejhranějším interpretem za posledních 365 dní?

David Guetta – ano, populární Francouz se stal nejhranějším umělcem ze všech. Jeho skladby se nejčastěji vyskytovaly v setech ostatních DJs. Musíme k tomu však připočíst i jeho alter-ego Jack Black, pod kterým David vydává své undegroundové singly, a mohl by to být tak jeden z důvodů, proč se probojoval až na samotný vrchol. Sesadil tak z trůnu Dona Diabla, který tenhle žebříček ovládl loni, letos však spadl na páté místo.

A čí skladby jsou dále v oblibě? Na druhé místo se dostal veterán Tiësto, třetí skončil Skrillex a čtvrtý Axwell. Největší posun vpřed zaznamenal Jack Wins, naopak největší propad si odnesl Luca Debonaire. Vy si celý žebříček můžete prohlédnout níže.