Rok 2013 byl jednoznačně rokem taneční hudby. Snad žádnému jinému hudebnímu směru se nedařilo tolik, jako právě EDM scéně a housu zvláště. Dříve klubové skladby jsou najednou mainstreamovým produktem a DJové jsou uznávané celebrity, které snesou srovnání i se zpěváky či herci. Proto jsme zvědavi co přinese příští rok a trošku se to pokusíme naťuknout. Níže naleznete seznam skladeb, které mají velice velký hitový potencionál a mohou v příštím roce okupovat přední příčky nejedné hitparády. Zkuste si i vy jednu vybrat a napsat nám, která se Vám nejvíce líbí.

David Guetta & Nicky Romero – Acid Rain

Tyhle dva kluci se nepotkávají poprvé. Už společně pracovali na singlech “Metropolis,” “Right Now,” a “Wild One Two”. K novému tracku s názvem Acid Rain si pozvali zpěváka Nilese Masona, kterého můžete znát například z Guettového tracku “Louder Than Words”.

Dimitri Vegas & Like Mike & Ummet Ozcan – Jaguar

Belgičtí bratři se dali dohromady s Ummetem Ozcanem a vytvořili kulervoucí skladbu s názvem Jaguar. Breakdownová část připomíná “Man with the Red Face” ale s beatem přijde peklo.

Stadiumx feat. Taylr Renee – Howl at the Moon

Že nevíte o koho jde ? Nevadí, za pár měsíců vědět budete. Úžasný track, který se dostal na veřejnost díky Protocol Label Night v rámci ADE, kde ji dropnul Nicky Romero. Oficiálně má být vydána začátkem příštího roku a už teď víme, že se bude jednat o „Big Room House Anthem“.

Dimitri Vegas, Like Mike & Martin Garrix – Tremor

A opět belgičani. Tentokrát s autorem hitu „Animals“ Martinem Garrixem. Track Tremor jsem měl možnost slyšet na předávání cen DJ magu a musím uznat, že funguje opravdu velkolepě.

Axwell & Hook N Sling feat. Karin Park – Tokyo By Night

Mafián Axwell je určitě jednou z největších hvězd na poli housové muziky už nespočet let a teď přichází s další novinkou. Řada DJs ji už nějaký ten pátek hraje ale vy nevíte o kterou skladbu jde. „Tokio By Night“ je sladké, okouzlující a s unikátní vokály švédské zpěvačky Kariny Parkové, které napsala tomuhle songu i text.

Steve Angello vs Dimitri Vangelis & Wyman – Payback

Steve Angello je zpět a společně se švédským duem Dimitri Vangelis & Wyman představují track – Payback. Vrstvu za vrstvu pokládá singl své hudební kousky, aby na konci došel ke konečnému vyvrcholení. Jednoznačný festivalový hit.

Dimitri Vegas & Like Mike vs Tiësto – Whisper

Belgičani potřetí ale tentokrát stím nejlepším – Tiestem. Poprvé jsme skladbu mohli slyšet v aftermovie Tomorrowlandu a z téhle mamutí spolupráce vzešlo skutečně skvělé dílo.

Dimitri Vegas & Like Mike vs. Steve Aoki – We Are Legend

Já vím, já vím. Už po čvrté ale tohle opravdu bude hitovka až za hrob, navíc v kolaboraci se Steve Aokim.

Deniz Koyu – Ruby

A na závěr to nejlepší. Už na letošním ročníku Tomorrowlandu jsme tenhle track mohli slyšet od těch „nejzásadnějších“ DJs a dav se na to mohl ukroutit. Tenkrát však nikdo nevěděl o jakou skladbu se jedná. Hitovka od Denize Koyu nese název Ruby a má obrovský potencionál.