CARL COX, CHARLOTTE DE WITTE, TIËSTO, ADAM BEYER, CHARLIE SPARKS, JOSEPH CAPRIATI, ANNA, ENRICO SANGIULIANO, DUBFIRE, BLASTERJAXX, GOODBOYS, REGARD, PAN-POT, YVES V a další!

28. června – 1. července 2023

Zamárdi, Maďarsko

4denní festivalová permanentka od 219 €, 3denní festivalová permanentka od 185 €.

Vstupenky jsou k dispozici na www.balatonsound.com/cz 

Zvýšení cen vstupenek 23. února v 19:00 GMT

Festival Balaton Sound oznamuje druhou vlnu úžasných mezinárodně uznávaných DJs, mezi nimiž nechybí Carl Cox, Charlotte de Witte, Tiësto, Adam Beyer, ANNA a mnoho dalších, kteří se připojují k již tak hvězdnému lineupu, v němž nechybí například Armin Van Buuren, Joel Corry, Don Diablo nebo Dimitri Vegas & Like Mike. V roce 2023 se Balaton Sound představí s rozmanitějším programem, který bude zkoumat širší spektrum elektronické hudby a přiveze na slunné břehy maďarského jezera Balaton ta nejlepší jména  jednotlivých žánrů.

________________________________________________________________________

Na hlavním pódiu se budou i v roce 2023 střídat EDM DJs včetně nově oznámeného headlinera a „kmotra“ taneční hudby Tiësta, který se již desítky let drží v čele světové DJské špičky. Dalšími neuvěřitelnými jmény, která jsme čerstvě oznámili pro hlavní stage, jsou holandské duo Blasterjaxx a deep houseový mistr Regard, kteří se připojí ke hvězdám jako Armin Van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Hardwell a KSHMR.

Fanoušci undergroundové elektronické hudební scény si užijí nabitý program napříč pódii, včetně BmyLake, kde vystoupí jeden z GOATs elektronické hudby, obyvatel jižního Londýna Carl Cox, který přiveze své legendární house a techno mixy. Vedle něj se představí i Charlotte de Witte, světová techno DJka číslo 1 v žebříčku DJ Mag’s 2022 DJs. Mezi další superhvězdy žánru patří Joseph Capriati, kyjevské DJské duo Artbat, hvězda DJ Mag Top 100 Adam Beyer a brazilská taneční síla ANNA.

V novém prostoru Dreher Soundclash budou po vystoupeních na hlavní scéně probíhat speciální denní takeovery, které umocní raveový zážitek díky dechberoucí spolupráci s Claptone’s Masquerade, Q-dance, Rave Culture a Next Level.

Anna Filutás, manažerka Balaton Sound, uvedla: „Všichni se těšíme na další ročník festivalu: „Loňským návratem jsme uzavřeli ‚covidovou éru‘ a vychutnali si, že jsme konečně společně na tanečních parketech. Rok 2023 zahajuje novou éru festivalu Balaton Sound s bohatým a rozmanitým hudebním programem, pódii a denními aktivitami. Jsme rádi, že naše renomé stále roste a v line-upu 2023 se objeví téměř 20 jmen ze seznamu 100 nejlepších DJs.“

Balaton Sound nabízí bezkonkurenční VIP zážitek v podobě Beach Clubu, exkluzivních restaurací a tajných show, díky čemuž se řadí mezi oblíbené evropské festivalové destinace. Návštěvníci festivalu mohou kromě pouličních divadelních představení zažít také řadu aktivit zaměřených na duševní pohodu.

Balaton Sound je jedním z největších evropských elektronických plážových open-air festivalů. Koná se každoročně od roku 2007 na jižním břehu maďarského jezera Balaton a vystupují na něm live acts i DJs z celého světa, od undergroundových talentů až po mainstreamová jména.