►Co: housemagazine.cz a CJA představují největší HALLOWEEN v Olomouci
►Kdy: 27.10.2018 – sobota
►Kde: Varna – Olomouc
►Kdo: Matisse & Sadko, DJ TiGi, Shefa, Lukas Innemann, Meyw

Událost: https://www.facebook.com/events/720952401589673/

Největší halloween v Olomouci je tady, pod taktovkou housemagazine.cz a CJA, navíc se zahraničním headlinerem! Dámy a pánové, do populárního klubu Varna přijede prestižní DJské a producentské duo, které spolupracuje s Martinem Garrixem, a na světové scéně se těší obrovskému ohlasu. Prosím přivítejte – Matisse & Sadko!

Našemu publiku dobře známá dvojice, která v minulosti vystupovala například na Magnetic či Joy Melody festivalu, přijede do Olomouce, aby předvedla novinky ze své produkce. Jejich společné singly s Martinem Garrixem, jako Dragon, Forever nebo Break Through The Silence, milují posluchači taneční hudby po celém světě a my jsme rádi, že právě oni budou hvězdy naší noci.

Těšit se můžete i na speciální „strašidelnou“ výzdobu celého klubu, a chybu rozhodně neuděláte, pokud přijdete v maskách. Lineup pak doplní rezident pražského Retro Music Hall, kterého můžete znát z hlavního pódia festivalu Mácháč – TiGi. Chybět nebude ani místní borec Shefa, vycházející hvězda Lukas Innemann a skvělý Meyw.

Prostě nejlepší halloweenský mejdan v Olomouci.
Tak si zapiš do kalendáře – SOBOTA 27.10. – klub Varna! Bude to velký.

Vstupné: Předprodej club a restaurace VARNA
(pouze 200 kusů) 150 Kč, Na místě 200 Kč.

✰ LED PROJEKCE
✰ STŘEŠNÍ TERASA & KUŘÁCKÁ ZÓNA
✪ 2 STAGE
✪ LUXUSNÍ POSEZENÍ A ZÁZEMÍ CLUBU
✪ VZDUCHOTECHNIKA – KLIMATIZACE