Festival World Club Dome se již pošesté honosí titulem Der grösste Club der Welt. Je tomu tak proto, že hostitelem festivalové mainstage je fotbalový stadion Eintracht Frankfurt, který disponuje zatahovací střechou – což je jednak velká výhoda pro případnou nepřízeň počasí, jednak tak člověk zažije neobyčejnou kombinaci open-air party pod střechou a jednak to právě opravňuje World Club Dome o sobě říkat, že jde vlastně o největší klub na světě.

Jak již bylo řečeno, letos se koná tento festival v Commerbank-Arena už pošesté. Tématem letošního ročníku bude Hollywood. Dohromady návštěvníci uslyší hudební produkci z 25 scén, z nichž nejzajímavější je možná pool party. Mezi hlavní hvězdy Word Club Dome patří Awell /\ Ingrosso, Eric Prydz, Martin Garrix, Tiësto, Afrojack, ale také třeba Don Diablo, Alle Farben, Lost Frequencies, Boris Brejcha, Kölsch, Solomun, Sen Väth, Paul Kalkbrenner nebo hardcorový krá l Angerfist.

World Club Dome můžete navštívit ve dnech 1., 2. a 3. června 2018, vstupenky jsou stále v prodeji – základní festivalové za 109 Euro, VIP potom za 274 Euro. Nabízí se i kombinace s campingem. Více informací naleznete na Facebooku nebo webu worldclubdome.com – neváhejte, na téhle letní party už členové naší redakce několikrát byli a vždy to stálo za to – přece jen, kde jinde zažijete paradox indoor open-air? J

Fotky z loňska: https://www.worldclubdome.com/blog/photo-album/wcd-2017/