Pražský Fashion club, který sídlí na střeše obchodního domu Kotva, přiváží v pátek 7. listopadu všem příznivcům kvalitní house music jedinečnou a nezapomenutelnou party Hed Kandi.

Hed Kandi, jedna z nejznámějších tanečních značek na světě, je pro mnohé milovníky taneční hudby doslova legendou. Nyní, po více jak roce a půl, máte možnost opět užít si kvalitní house music, originální dekorace, Hed Kandi rezidentního DJe a nenapodobitelné prostředí Fashion Club Prague, který se řadí k nejluxusnějším klubům v České republice.

Hed Kandi přiváží do Prahy svůj nový koncept Winter Wonderland a pražská zastávka bude jednou z prvních, kde bude tento koncept představen.
Rezidentním DJem, který se v Praze představí, je Carl Hanagan. Tento DJ a producent původem z britského Brightonu se stal jedním z hlavních DJů značky Hed Kandi, jejíž součástí je od roku 2006. Za svou kariéru vydal desítky vlastních tracků, remixů nebo mixovaných kompilací a svůj nezaměnitelný „happy sound“ nyní přiváží i do Prahy v rámci akce Hed Kandi @ F club Prague.

Praha se tak zařadí mezi světové metropole jako Londýn, Amsterdam, Moskva, Paříž, New York a mnoho dalších, které pravidelně party ve stylu Hed Kandi hostí. Zařaďte se i vy mezi miliony clubberů, kteří se již více jak 12 let baví v těch nejlepších světových klubech. Neopakovatelná atmosféra na vás čeká v pátek 7. listopadu v pražském Fashion club Prague, který naleznete v centru města, na Náměstí Republiky na střeše obchodního domu Kotva.

http://www.f-club.cz/

http://www.hedkandi.com/