Prodlužte si večer který půjdete do klubu, na bar tour, nebo třeba na Magnetic festival ráno ve Studiu 54 s partou HIC v čele s Enricem. Start 12.5.2018 v sobotu ve 4:00 ráno. DJ Enrico , SNBM aka Sunbeam (možná znáte i jako Glorii z Darlingu), Dj FaithRoberto ChocholaFilip LanDchi Langr a Dee Jay Sweder.
V pátek 11.12.2018 proběhne v prostorách letňanského výstaviště MAGNETIC Festival, na němž vystoupí současné špičky elektronické hudby. MAGNETIC Festival – Axwell Λ Ingrosso, Prague. Že se jedná o očekávaný event je jasné podle ohlasů na poslední prosincovou edici.
Studio 54 v minulosti několikrát pořádalo oficiální afterpárty po tomto eventu a i když tentokrát nepořádá společnou akci,samozřejmě můžete dorazit na pravidelnou afterpárty do Studia 54, protože MY jsme AFTER specialisté

Line-up samotný slibuje nabitou jízdu až do pozdního svátečního odpoledne, takže ať si říká kdo chce co chce, po rozjetém večeru jedině do Studia!
Nejrychlejší dopravou na oficiální afterparty do Studia 54 je taxi, se kterým se dostanete přímo před klub během 15 minut.

Na afterparty do Studia 54 se můžete také dostat z Letňan MHD a jíte na metro linky C, se kterým se dopravíte na Hlavní nádraží, které leží jen několik desítek metrů od afterklubu Studio 54.

Více info naleznete na www.studio54.cz