LIFE IN COLOR ve spolupráci s ID&T oznamuje oficiální evropský debut LIFE IN COLOR, největší světovou barevnou párty!
Mejdan vytvořený před více jak 6ti lety, který nejen že způsobil převrat v taneční muzice, ale také ovlivnil celou jednu generaci.
S více než 500 vyprodanými představeními po celém světě, strhne diváky k totálnímu hudebně vizuálnímu prožitku, zajistí bušení v hlavě 😀 a rozproudí krev.
Zahrnuje největší světové DJe, výšková akrobatická čísla, chodce na chůdách, a ohnivé show … vše tak směřuje ke známému BAREVNÉMU VÝBUCHU! Počkejte si na to jak LIFE IN COLOR bude malovat svět a jedno město po druhém!

„Největší světová barevná párty“ začala v roce 2006 na kolejích americké Floridy. Od té doby si rychle získala celý kontinent. Stovky tisíc lidí byli svědky této jedinečné show, která pojí energetickou hudbu, umění, tanec a barvu v jednu neuvěřitelnou kombinaci.

LIFE IN COLOR je opravu unikátní, okázalá a inovativní show, kterou musíte zažít, abyste pochopili.
Během několika let se největší umělci stali součástí rodiny: Chuckie, Hardwell, Nervo, Steve Aoki, Nicky Romero, Krewella, R3hab a David Solano.
Evropská premiéra proběhne 14. prosince v Rotterdamu, kde se na Vás budou těšit umělci:

NICKY ROMERO
QUINTINO
LUCIEN FOORT
WILDSTYLEZ
DYNA
4TEZIAN
MC ROGA

Prvních 500 předprodejových lístků je pryč! Vstupenky stojí 45,- euro (bez daně) a jsou k dostání na www.lifeincolor.com/rotterdam

Navštivte facebookové stránky LIFE IN COLOR (www.facebook.com/lictour) nebo je sledujte na Twitteru (www.twitter.com/lictour), kde získáte nejnovější info.