Britská značka Ninja Tune oznámila novou aplikaci s názvem Jamm Pro. Aktualizace jejich předchozí aplikace – Ninja Jamm – která dosáhla více než 600 000 stažení, Jamm Pro je aplikace pro výkon a výrobu, která vám umožní spouštět zvuky a manipulovat s nimi pomocí řady tlačítek a os X / Y. Navržen společností Coldcut a spoluzakladatelem značek Mattem Blackem, Jamm Pro má čtyři hlavní kanály, každý s devíti sekvencery – šest modulačních sekvenátorů, plátek sekvenátorů, pitch / reverzní / vrtací sekvenátor a sekvenátor – a až 64 patchů. 

Tato aplikace také zahrnuje zvukové sady od různých výrobců a zvukových designérů, stejně jako schopnost načíst do vašich vlastních zvuku pro manipulaci. Podporuje také zvuk Inter-App iOS, což znamená, že jiné aplikace mohou být synchronizovány a směrovány skrz aplikaci.

Podívejte se na video níže a dozvíte se více o tom, jak funguje a jak je slyšet v akci. Jamm Pro bude stát celkem 19,99€, ale pokud budete rychlí, můžete si jej za první dva týdny v App Store koupit za 9,99€.