uvodka fs

Ať chceme nebo ne, žijeme ve světě nejrůznějších elektronických vymožeností a mezi nejčastěji používané patří chytré mobilní telefony a tablety. V dnešní době si jen málokdo dokáže představit bez nich žít a k těmto „pomocníkům“ patří neodmyslitelně i nejrůznější aplikace, které nám pomáhají ulehčovat život. Tyto malé prográmky mohou sledovat například naše finance, fyzičku, jídelníček nebo nás bavit nejrůznějšími hrami.

Ovšem nyní přišla na trh zcela nová aplikace, která je zaměřená přímo na párty-festivalové lidi. EDM zažívá nyní největší boom a v tomto ohledu tedy nezaháleli ani vývojáři. Aplikace se jmenuje „Flaunt Street“ a je pro všechny, kteří neví, jak se obléct, nebo se jen chtějí inspirovat, co se právě teď nosí na různých akcích, párties a festivalech. Máte zde přístup k nejnovějším trendům a pokud se Vám bude nějaký ten kousek líbit, můžete si ho rovnou i objednat. Flaunt Street je jediná aplikace vytvořena výhradně pro rave oblečení a také vám kromě až 80% slevy nabízí i online chat s nejlepšími stylisty v tomto oboru.

Aplikace je dostupná ve verzi jak pro Android, tak i pro iPhone a pokud si ji budete chtít stáhnout, můžete zde. Přeji pěkné nakupování a inspiraci :).

fs

zdroj: play.google.com