mRkwxI1MQk2WUmWnHXgJaUylQCKjS7Gw9zU99ukh4kM

Martin Gredner, coby nedílná součást rodiny Fabric po roční pauze přichází s novým projektem, nazvaným Juice.

Juice, navazuje na myšlenku noci Evolution s několika rozdíly.

Chce ještě více zdůraznit krásu a bohatost taneční a elektronické muziky a nezaměřit se primárně na jeden styl, či jeho substyly. Martin je přesvědčen o tom, že tuhle myšlenku lze snadno realizovat a návštěvník akce si odnese obohacující zážitek.

I proto název Juice – fresh, obohacující, plný – právě o takový pocit se bude Martin a Fabric crew snažit

Martin coby rezident noci bude vystupovat unikátně ve dvou setech. Vždy noc odstartuje setem, který postupně postaví atmosféru a můžete se těšit na mix vskutku eklektický, různorodý, ale zároveň kompaktní. Set v Martinově podání č.2 bude věnován aktuálnímu a populárnějšímu soundu – samozřejmě v té nejvyšší kvalitě.

A hosté?
Očekávejte umělce a producenty, kteří jsou ve svém oboru špička, dosahují úspěchů, ale především své práci věnují 100% srdeční energie, která se na vás – návštěvníky přenese.

Prvními hvězdami večera bude populární dvojice SHato & Paul Rockseek, jedni z nejkvalitnějších českých producentů, kteří zazářili členstvím v legendární stáji Vandit a v současné době se netají ještě vyššími cíli. Jejich poslední singly, na kterých se podílel britský vokalista Alex Humphreys se dají označit za díla naprosté světové úrovně

Dalším hostem je obrovský talent české scény Tomáš Fuxa aka Pompeiy, vítěz známé djské soutěže Burn Rezidency, kde se na Ibize stal žákem takových es jako Carl Cox, Pete Tong, či John Digweed.
Výsledkem jsou vynikající tracky, které vydává na dvou vlastních labelech LOURec a Mariposa. Pompeiy má za sebou také vystoupení na dnes tolik oblíbeném ostrově Zrče.
Tomášovy kvality jsou nezpochybnitelné a jsme pyšni, že se na sev.Moravě představí poprvé právě ve Fabricu !

Noc uzavře srdcař George Flame, jehož našláplý ranní set má za úkol zlikvidovat podrážky všech přítomných . J

Účast také potvrdil hvězdný fotograf Kuba Zatloukal !

Všichni se na Vás netrpělivě těšíme a věříme, že čistou myšlenku Juice budete sdílet a šířit.