I love edm

Máte v poslední době v práci pocit únavy, nedokončujete své úkoly včas a cítíte se celkově neproduktivní? Tak na to máme pro Vás jednoduchou odpověď, a tou není samozřejmě nic jiného, než EDM. Nová studie od společnosti Mindful Labs totiž zjistila, že 9 z 10 lidí má tendenci k lepším výkonům, pokud při své práci poslouchají hudbu.

U účastníků, kteří podstoupili tuto studii, bylo prokázáno zvýšení celkové efektivity práce o 81 % a přesnější plnění úkolů dokonce až o 88 %. Výzkum byl vytvořen s cílem zjistit, zda hudba má na nás skutečně vliv, zatímco my pracujeme, a zda by nám mohla pomoct zlepšit naše výkony.

Samozřejmě se tato studie zaměřila na více žánrů hudby a my Vám nyní představíme, jak to celé dopadlo. Pop Music se ukázala jako nejlepší hudba na práci s termíny. Ambient Music (klidová hudba) je dobrou volbou na řešení rovnic. Klasická hudba Vám zase může pomoct, pokud budete pracovat s čísly, a konečně to nejdůležitější- dance music je úplně to nejlepší, co můžete poslouchat na zvýšení vašeho celkového výkonu.

Sečteno podtrženo. Electronic dance music je prostě lék na všechno a kromě toho, že vám pomůže při práci, si také zde můžete přečíst, jak je prospěšná našemu zdraví. Takže až se vás budou v práci ptát, co potřebujete nakoupit do kanceláře, tak nezapomeňte říct: pořádné repráky 🙂

Zdroj: edmsouce.com, youtube.com