tech-house-shop

Nová mecca DJs! I tak by se dal nazvat e-shop, který nově rozšiřuje pole působnosti, a to konkrétně o Českou republiku. Již spousta z vás zná slovenského prodejce techniky pro DJe a producenty, kterým je Techhouse.sk. Jde o obchod s kamennou prodejnou, která má dlouholetou praxi nejen na Slovensku. Ve svém portfoliu nabízí veškerou techniku pro DJe a producenty, jejiž je Techhouse autorizovaným prodejcem. Jde zejména o značky Pioneer DJ, Native-instruments, Sennheiser, Novation a mohli bychom pokračovat dál a dál. V současné době začal Techhouse nabízet své služby i pro české zákazníky. Momentálně je najdeš na adrese www.techhouse.cz.
Za zmínku také stojí workshop, který Techhouse pořádal v rámci Pohoda festivalu. Dále to byl showcase nejznámějších studiových monitorů Genelec.

Datum 20.11 si určitě zapiš do svého kalendáře, protože budeš mít jedinečnou možnost vyzkoušet si produkty značky Pioneer DJ v rámci workshopu, který Techhouse pořádá v brněnském klubu Fléda.

Mezi výhody, které Techhouse pro české zákazníky nabízí, patří např. doprava zdarma od 2 999 Kč, 3 roky záruka na celý sortiment (u některých značek i více), a taktéž vám dokáže nabídnout nejlepší cenu v rámci českých obchodů, co se techniky týče. Už teď se můžeš těšit na české videorecenze a představení novinek.