Jeden z nejnadanějších producentů působících na našem uzemí – Richard Reynolds, vydává svůj další singl. Obdržel název „Superjam“ a nese se na moderní bouncové vlně, která aktuálně ovládá třeba australský světadíl. Skladba je velice svižná, má hluboký a tvrdý beat, šlape od začátku do konce a vnese na taneční parket velkou dávku energie. Ačkoli Richardův předchozí track „Shake It“ měl obrovský úspěch, tak „Superjam“ to může dotáhnout ještě o kus dál. To nejlepší na tom je, že skladba je volně ke stažení jako osobní poděkování všem fanouškům, kteří mladého DJe podporují.

My si tohoto přístupu velice vážíme a tak jsme se rozhodli samotného producenta oslovit, aby nám zodpověděl pár krátkých dotazů kolem jeho nového tracku.

Na úspěch „Shake It“ bude asi velice těžké navázat, ale máš ze svého nového tracku lepší dojem?
No zatím od toho tolik neočekávám ,nechci se předem zklamat. Mít velké očekávání a pak být zbytečně zklamaný. Ale myslím si,že by si to ten track zasloužil vzhledem k tomu kolik času jsem nad ním strávil.

Kolik hodin jsi na něm pracoval?
Asi 120 hodin čistého času. Ale začal jsem ho někdy v únoru až březnu a dodělal v červnu.

Jaký software jsi k výrobě použil?
Používám k veškeré produkci FL studio.

Víme o tobě, že skladbu testuješ při svých vystoupeních na lidech. Jak na to tanečníci reagují?

Právěže reagují velice dobře. Obecně právě testují tracky na lidech v clubech než track úplně dodělám. Podle toho taky často i poznám co je třeba změnit a zlepšit.

Zaznamenali jsme mírný hudební posun směrem k „bouncovějšímu“ stylu. Myslíš, že tímhle směrem se bude scéna vyvíjet?
Ja si myslím,že určite. Mě už delší dobu baví tyhle houpavý bounce tracky, ale až teď jsem si nějak našel cestu k produkci tohoto stylu.

Na závěr nám řekni na čem aktuálně pracuješ?

Pracuji na dalším bounce tracku, kterej jsem včera otestoval v clubu a fungoval velice dobře. Už se nemůžu dočkat až ho dokončím. Také pracuji na spoustě mashupů editu, intru na Mácháč Festival. Letos jsem dostal velkou šanci se ukázat, tak tu šanci chci na 100 procent využít.

Skladbu pak stahujte ZDE.