ultra music festival stage

Jeden z nejzásadnějších eventů tohoto roku se raketově blíží. Ultra Music Festival v Miami již zítra a celý svět bude u toho. Jako každý rok se pořadatelé rozhodli, že celou událost budou přenášet živě v tom nejlepším rozlišení. Video pak bude přístupné na jejich stránkách http://www.ultramusicfestival.com/home. Kromě toho také na svém facebookovém profilu odhalili vizualizaci hlavní stage, která má letos opravdu povedený design.

Mejdan se koná po dobu tří dní (pátek, sobota, neděle) a začíná v osm večer našeho času. Jako první se na hlavní stage představí dvojka Showtek, která bude vystupovat například i letos na Mácháči a první den pak zakončí ten nejlepší – Tiesto. Během víkendu se představí celá plejáda hvězdných DJs, kteří jsou špičkou ve svém oboru. Zajímavé pak bude sledovat, jak si někteří povedou pod svým alter-egem. Například Armin van Buuren bude na hlavní stagi vystupovat v sobotu, ale zároveň hraje i v neděli na ASOT pódiu, kde se představí jako GAIA. To samé Eric Prydz, ten pro změnu vystoupí v pátek v klasickém setu, ale v nedělním rozpisu je veden jako Cirez D na Ultra Ibiza stage. Celý časový lineup pak naleznete ZDE.

Jedno je jisté, stejně sladko-hořkou příchuť, jako loni, to mít nebude. Už to bude rok, kdy Swedish House Mafia na tomhle festivalu ukončila své působení a odehrála zde svůj poslední společný set. Ale věříme, že i letos si pořadatelé najdou nějaké to překvapení a nezůstane jen u klasického mejdanu. Z téhle akce Vám pochopitelně přineseme sety a videa, tak zůstaňte na příjmu a sledujte naše stránky, případně facebookový profil. Jedna ze dvou zásadních akcí tohoto roku se blíží!