Dlouho očekávaný dokument o taneční hudbě What We Started, který měl premiéru 23. března na Ultra Music weeku, se dočkal českých titulků. Film je sice dostupný na VOD službách od Apple či Googlu, ale pouze s anglickými titulky, což nám nepřišlo pro tuzemské diváky jako šťastné řešení. Zkusili jsme tedy kontaktovat největší síť multikin v republice a zajistit několik promítání i pro naše fanoušky elektronické hudby. Bohužel po sérii e-mailů jsem se dozvěděli, že film se české distribuce nedočká, a to jsme nechtěli nechat jen tak.

Zkusili jsme tedy poptat profesionálního překladatele, který nám za určitý obnos vytvoří titulky, a povedlo se. Po lehké korektuře z naší strany jsme rádi, že tedy můžeme oznámit titulky pro tenhle velmi žádaný dokument na poli EDM.

Odkaz na titulky tak najdete ZDE. Odkaz na film pak nesmíme kvůli právům na našich stránkách uvádět, ale asi není třeba říkat, co máte napsat do políčka vyhledat na serveru ulož.to nebo webshare.

Pro ty, kteří nevědí, o čem dokument je, tak tady je popis z ČSFD: Film má za cíl zdokumentovat elektronickou hudbu jako žánr. Příběh nás vede od počátků a odkazu Carla Coxe až k nástupu Martina Garrixe. Během filmu se dozvíme nejen o tom, jak elektronická taneční hudba vznikla, jak se formovala, ale i jak je na tom dnes a kam nejspíš bude mířit její další vývoj. Ve filmu kromě Carla Coxe a Martina Garrixe účinkují i David Guetta, Moby, Ed Sheeran, Tiësto a spousta dalších známých jmen.

Pokud se vám film bude líbit, podpořte ho zakoupením na iTunes – ZDE.