Beats for Love je za půlkou, což ale neznamená, že polevujeme v nasazení.
Návštěvnost se stále drží na rekordních číslech a každá jedna stage zažívá snovou atmosféru. Každý den tohoto ročníku je natřískaný těmi nejzajímavějšími jmény, na která se můžete těšit.

Love stage rozehřál hned na začátku dne Martin Jensen a odehrál skvělý set za doprovodu rozvášněných fanoušků. Po jeho vystoupení bylo hlavní podium pro celý zbytek dne velkým bonbonkem převážně pro milovníky drum&bass stylu, vzhledem k interpretům, kteří se tam představili. Camo & Krooked, hudební producentské duo, které k nám zavítalo z Rakouska, přililo pořádného oleje do ohně a plocha před hlavní Love stage se rychle zaplnila. Ve 21:00 hodin večer vystoupil Wilkinson, který se na tuto stage vrátil po 3 letech, shodou okolností byl jedním z headlineru ročníku, po kterém nastala tříletá pauza způsobená kovidovými opatřeními. Tuto drum&bass jízdu ukončil fenomenální australský Timmy Trumpet, který předvedl velkolepou show doplněnou ohromujícími světelnými efekty a ohňostrojem.

Třetí den ale potvrdil, že Beats for Love je festival, který nabízí světové jedničky nejen z oblasti house, drum&bass nebo EDM&trance. Na Reggae 2 Jungle v Ostravě poprvé dorazil Serial Killaz, což je žijící legenda reggae žánru, nebo Messenjah, který na festivalu vystupuje opakovaně a je stálicí české reggae dancehall scény. Oproti tomu Harder Styles Vítkovice stage se dočkala hvězdy Hard style žánru. Před půlnocí tam vystoupil holandský umělec Sefa, který je momentálně největší hvězdou. Techno třetí festivalový den zažilo revolučního umělce a šéfa labelu Rukus, Matadora, kterého poté vystřídal maďarský producent Sanfranciscobeat a rozhodně bylo na co koukat.

Beats for Love je festival, který přináší nejrozmanitější umělce z celého světa a vytváří tak ojedinělou atmosféru doplněnou o nenapodobitelné kulisy, které nemají v tomto směru konkurenci nikde ve světě, ale je to také festival, který se zajímá o to, aby si to návštěvníci užili v tom nejlepším smyslu. V areálu tak můžete najít například stánek neziskové organizace Podané ruce, kde si můžete odpočinout v případě únavy nebo se informovat o prevenci bezpečnosti na festivalech či nejrůznější relax zóny.

Druhá hodina ranní udělala tečku za dnem číslo 3. A nás nečeká nic jiného, než grandiózní finále. Evropa 2 House square ovládnou poslední večer dámy, jako například Loeca či Maxinne a Drum&Bass Ostrava!!! přivítá rakouského Mefjuse nebo Teddy Killerz.

Ale to, na co všichni netrpělivě čekáme, se odehraje na hlavní Love stagi! Friction, Andy C, Alan Walker a jako ta největší pecka na závěr celého festivalu Armin van Buuren.

Myslíme, že není potřeba cokoliv dalšího dodávat!

Beats for Love 2022 si řítí do svého finále a vy u toho můžete být s námi! Vstupenek je k dispozici na místě stále dostatek.

Tým B4L