Paavo Siljamäki, jedna třetina Above & Beyond, oznamuje své první sólové album s názvem ‚Deeper Tales‘ , které vyjde letos na jaře a po něm následuje turné po Spojených státech.

Paavo má za sebou více jak 30letou kariéru, když začal produkovat už v patnácti letech a za tu dobu se proslavil v projektu Above & Beyond a nyní se rozhodl rozšířit své portfolio, když vydává své debutové album pod svým pseudonymem POS.

Album bude žánrově podobné tomu, co dělají v Above & Beyond a odráží nabrané zkušenosti. Producent slibuje více deepovějších věcí a některé z nich dokonce už hrál loni v listopadu na akci Anjunadeep Open Air.

„Neexistuje větší pocit svobody, než když se plavíte po moři. Během plavby zažíváte východy a západy slunce, jako kdybyste byl v souladu s přírodou. Já jsem zjistil, že jsem se vlastně v přírodě našel a je to velmi inspirující. Celý projekt POS mi tuhle tvůrčí stránku umožňuje vypustit. Dělat něco, co nemá pravidla a doufám, že se vám to bude líbit. Očekávám, že celý tento projekt posune i nás v Above & Beyond.“ – řekl Paavo. Podle jeho slov tak nadále počítá se svým působením v britském triu.

Spolu s novým LP se Paavo vydává na americké turné k releasu alba. Vystupovat bude ve velkých městech USA a v Kanadě včetně Miami či New Yorku.