News

 • Christmas party 2019
  25. 12. 2019
  ABC klub, Pardubice
  Vstupenky v síti Ticketstream.
  www.christmasparty.cz

  Vánoční setkání všech, kteří mají sváteční tabuli spojenou hlavně s dýdžejským pultem a tichá noc je přesným opakem toho, co chtějí den po Štědrém dnu zažít. Přesně od toho je tu legendární Christmas Party, jejíž dvacátý ročník proběhne 25. prosince 2019 v klubu ABC, kde vystoupí kromě dvanácti domácích dýdžejů také techno projekt ACTWIN ze Španělska, pod kterým se skrývají producenti David MK a Diego Gonzalez.

  David a Diego jsou již mnoho let dobrými přáteli a patří k významným hybatelům tamní techno scény. Společná vystoupení tak sice nejsou žádnou výjimkou, ale správná doba na usednutí do jednoho studia přišla až po letech. Oba dva jste mohli v posledním měsících registrovat po boku Enrica Sangiuliana, Bena Simse nebo Laytona Giordana.

  David MK: https://soundcloud.com/davidmk/closing-set-newguass
  David MK / Diego González: https://youtu.be/Up9rqNTy8LQ

  Seznam gratulantů k oslavě 20 let Christmas party bude hodně dlouhý!
  Za domácí techno scénu vystoupí Lucca, Toky, Džejár, Spiriakos live, Jaqullin a Yannick.
  A ani letos nebudete ochuzení o kvalitně obsazenou housovou stage, kde budou nadělovat: Manene, Chris Sadler, Victor Tellagio, Ergee, Dj Flash a Niko W.

  Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream a také v klubu v den konání. Studenti a mládež ve věku 16 až 18 let (včetně) mají na místě zlevněné vstupenky za 200 Kč.

  Více informací najdete na www.christmasparty.cz a www.facebook.com/christmasparty2010.