www.instagram.com/julianhukephotography // www.julianhukephotography.com
Festival Parookaville patří mezi největší evropské i německé festivaly. Sami organizátoři ho dokonce označují za „nejbláznivější festival na světě.“
 
Festival se poprvé konal v roce 2015 a za celou dobu konání přilákal ty největší hvězdy elektronické taneční hudby.
Nejinak tomu bude i letos, kdy dokonce pořadatelé přináší na letiště Weeze nejsilnější line-up v historii. Co do počtu vystupujících hvězd se klidně může srovnávat s Tomorrowlandem, jehož první víkendový termín se koná ve stejnou dobu jako Parookaville – tedy mezi 19-21. červencem 2019.
A koho že si pro nás organizátoři připravili?
Na mainstage vystoupí Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, KSHMR, Lost Frequencies, Martin Solveig, Nervo, Oliver Heldens, Robin Schulz, Steve AokiThe Chainsmokers, Timmy Trumpet, W&W, Blasterjaxx a další.
Těšit se můžou i příznivci Barong family, protože zde celkem dvakrát vystoupí Yellow Claw – jednou na mainstage a podruhé v B2B setu s Flux Pavilionem a Valentino Khanem. Na programu jsou i Moksi, Jauz, Carnage, Zomboy, Kayzo nebo Tchami X Malaa. Speciální stage je připravena i pro fanoušky trance, kde jsou headlinery Above & Beyond.
Festival slibuje vlastní městečko včetně všech potřebných služeb i supermarketu Penny. Festival je oficiálně vyprodán, chystá se tak na něj přes 85 tisíc lidí ze 40 států světa. Neoficiální cestou se přesto lístky ještě dají sehnat.
Pokud se přesto do Německa letos nevydáte, nemusíte zoufat: po celé tři dny totiž bude festival streamován.
Více informací o celém festivalu najdete na https://www.parookaville.com/