Druhý rok po sobě policie zatkla pasažéry populární Holy Ship. Obří loď, která nabízí neuvěřitelnou dávku mejdanů a zábavného vyžití, se tak znovu objevuje v médiích v souvislosti s drogami. Zatímco loni policejní psi vyčmuchali více jak dvě desítky provinilců, tak letos už jich bylo „jen“ dvanáct.

U většiny se jednalo pouze o přestupky, ale i tak jim nebylo povoleno nastoupit na loď a vstupenky jim tak propadly. Ty stojí od 650 do 1 600 dolarů. U jednoho muže pak byl klasifikován trestný čin, protože u sebe držel 12 gramů extáze.

Výletní plavba pak trvala od 5. do 9. ledna nebo od 9. do 12. ledna. Vystupovali pak zde taková jména jako A-Trak, Chris Lake, Holy Goof, Jauz, Joyryde, NGHTMR, Snails, Camelphat, Fisher, Malla, Tchami, Zhu a další. Na minulých edicích se tu objevil i Skrillex či Fatboy Slim.

Organizátoři akce se pak k celému případu vyjádřili takto: Event je neuvěřitelně populární a nabízí velkou hudební zkušenost. Je nešťastné, že pár jedinců pak vrhá špatné světlo na tenhle milovaný festival.