Možná, že některým lidem z mladší generace tohle jméno nic neřekne, ale věřte, že Paul Oakenfold je jednou z největší legend na poli elektronické taneční hudby, která se zároveň zasloužila o její popularizaci ještě v době, kdy to byla opravdová undeground záležitost (mrkněte na dokument What We Started). Už před lety dělal revoluční kroky, které se DJům do té doby nedařily. Například jako jeden z prvních hrál pro plné stadiony, a to když dělal oficiálního předskokana populární kapele U2. A že ani nyní nespí na vavřínech, je více než jasné, protože teď prolomil další bariéru.

Ve svých 55 letech se totiž stal prvním DJem, který si zahrál na Stonehege. Což je komplex velkých kamenů v kruhu, který se nachází na salisburské pláni asi 13 km severně od městečka Salisbury v Jižní Anglii. Asi netřeba více představovat. K sobě si pak pozval další legendu – Carla Coxe. Ten se k němu připojil a kluci si zahráli B2B set. Carl z toho byl velmi nadšený a celou událost sdílel na svých sociálních sítí.

Aby se minimalizovaly vibrace, tak všichni hosté, kteří si mohli akci užít, měli na hlavě sluchátka a vše proběhlo formou „silent disca“ (tedy žádné repráky, zvuk rovnou do sluchátek). Veškerý výtěžek z akce šel pak na nadaci English Heritage. Vy se teď můžete podívat na recap video níže.