Ohnostroj

Vážení čtenáři, posluchači a pařmeni.
Chceme vám touto cestou poděkovat za vaši oddanost a podporu, která k nám po celý rok směřuje. Do nového roku přejeme především zdraví, mnoho osobních a pracovních úspěchů, lásky, štěstí a spoustu kvalitní taneční hudby. Snad se i v příštím roce budeme potkávat na spoustě vydařených parties, které budou stát za to.

Návštěvnost našeho serveru je jasným důkazem toho, že magazín který děláme pro radost a zábavu, zajímá čím dál tím více lidí. Co je dělané od srdce a s láskou se tak vrací ve vaší zpětné vazbě. Denně nám chodí vzkazy, maily či příspěvky ve kterých podporujete naší tvorbu a nám to tak dává více energie do žil.

I přesto, že všechny velké hudební servery si hlídají svá čísla jako obchodní tajemství, tak my se stydět nebudeme a jako poděkování pár těch statistik či zajímavostí prozradíme.

Provoz jsme spustili 16. října roku 2013 a úplně prvním příspěvkem byla Tiestova skladba „Take Me“.

Za tu dobu nás navštívilo necelých 12 000 unikátních návštěvníků.

Obyčejný návštěvník u nás stráví v průměru tři a půl minuty a podívá se na 2,7 stránek.

Z toho plyne, že náš web za tu dobu měl více jak 30 000 zobrazení.

Nejvíce návštěvníků je pochopitelně z České Republiky, Slovenska a na třetím místě figurují Spojené Státy Americké či Německo (desítky návštěv).

Asi žádným překvapením nebude, že nejvíce lidí je z Prahy a Brna. Zajímavé je ale místo třetí, kdy nás navštěvují čtenáři z Hradce Králové.

Co se týče nejčtenějších článků (ty co jsou v pravém sloupci jsou jen za určité období), tak suverénním vítězem je informace o dvouvíkendovém Tomorrowlandu, následován zprávou prozrazující požadavky DJs na promotéry a třetí místo obsadil Afrojack se svou vlastí edicí oblečení.

Co se týče zařízeních jako takových, tak 15% veškerého přístupu na náš web je uskutečněných z mobilních telefonů, 1% z tabletů a zbylých 84% z klasického PC (desktop či notebook).

U mobilních zařízení lidé nejvíce používají iPhone, iPad a na třetím místě je pak Samsung Galaxy SIII.

Na závěr bych pak chtěl poděkovat celému teamu, který se prakticky skládá z pár lidí. Markovi za webdesign a technický support, Ctiradovi za články a pravidelné přispívaní, Patrikovi za hudební konzultace a především své přítelkyni Monice, která má se mnou zlatou trpělivost (věřte, že denně to zabere nějakou tu hodinku času) a také provádí textové korektury k většině článků.

No a díky i vám všem! Snad nám zachováte přízeň i v roce následujícím.

Za housemagazine.cz – Jiří TiGi Tregner