empire

✪ EMPIRE ✪
►PÁTEK / FRIDAY 18.12.2015◄
SPECIAL GUEST – PHNTM (USA)
Vilém / Javo / Mike M

Facebook event: www.facebook.com/events/772890079523567/

Duplex uvádí rezidentní event EMPIRE!

Empire značí sílu a kouzlo naší metropole i celé země, Empire bedlivě pozoruje ruch nočního města ze střešních prostor klubu Duplex v samém srdci hlavního města, Empire se nese na vlně, povaze a tajemné noční náladě celé metropole. Historie Prahy i Českých zemí je protkána nespočtem bájí, pověstí a nesmrtelných historek. 18.12. 2015 přijďte do klubu Duplex vytvořit další. Headlinerem říjnového dílu párty WOW bude tajemný dj a producent z USA – PHNTM, který předvede v klubu svojí jedinečnou show!

PHNTM (USA)
Tento Američan má za sebou zářezy na labelech Toolroom Records, 1605, Great Stuff a také založil svůj vlastní – Neptuun City. Dvakrát se dostal na první místo v prodeji tracků na hudebním portálu beatport, jeho kolaborace s Umekem nazvaná Dead Space první místo okupovala více než měsíc. Spolupracuje i s věhlasnými jmény, kromě zmíněného Umeka dal hlavu dohromady taky s Joeyem Beltramem nebo Christianem Cambasem. Sám PHNTM má pak na svém kontě více než dvacítku úspěšných tracků a další desítky remixů. Pod ruku se mu dostali velké hity, které pak upravil dle svého vkusu a boří s nimi parkety po celém světě, vybereme třeba Stayin Alive od Bee Gees, Beltramovu techno pecku Energy Flash nebo Lolas Theme od dua The Shapeshifters. Loni poprvé vystoupil na Ultra Music Festivalu v Miami a na BCM na Mallorce!

www.phntmmusic.com

Celý line-up podpoří rezidentní holandský dj a producent Javo, kterého doplní rezidentní DJ klubu Radost FX – Vilém a DJ Mike M.

LINE-UP PÁTEČNÍ EMPIRE PARTY
22:00 Vilém
00:00 Mike M
01:30 PHNTM (USA)
03:00 JAVO (NL)

VSTUPENKY:
✪ DRŽITELÉ DUPLEX KARET ZDARMA ✪
➤➤➤ MUŽI 280,- Kč
➤➤➤ ŽENY do 23:00 zdarma / 150,- Kč později
registrace Duplex karet: http://m.duplex.cz/cs/registration

REZERVACE & VIP
E-mail: reservation@duplex.cz
Tel.: +420 732 221 111

VIP BENEFITY:
– prioritní vstup do klubu
– rozšířené portfólio nápojů
– privátní podlaží s výhledem na parket
– VIP toalety
– osobní péče