Ačkoli hudební scéna celkově neprochází svým nejlepším okamžikem, prodej základních DJ kontrolerů od Pioneer drasticky roste . Společnost s veteránskými hudebními zařízeními sdílela tuto zprávu vysvětlující, jak rostly tržby během lockdownu, přesněji kontrolerů DDJ-200 a DDJ-400. Pandemie koronaviru ovlivňuje každý aspekt našeho života. DJing to ovlivnilo především negativně. To znamená, že v optimističtějším světle lze říci, že zájem o DJing a hudební produkci se během pandemie nezměnil nebo dokonce vzrostl.

Vzhledem k tomu, že velká většina zemí uplatnila v průběhu roku 2020 omezení a blokování mobility, došlo k zajímavému růstu prodeje kontrolerů základní úrovně. Pioneer uvedl, že DDJ-200 a DDJ-400 se ukázaly jako upřednostňované produkty, které se začnou učit umění DJingu. Nově do této kategorie patří i DDJ-FLX6.

Pioneer DDJ-200 je skvělý startovací kontroler, který nabízí všechny funkce, které by DJ začátečník mohl potřebovat. DDJ-400 má další úroveň, která nabízí rozložení, který je podobně typický setup Pioneer v klubech a lepší funkčnost FX.

Přestože vypuknutí COVID-19 nám to vzalo mnoho festivalů, večírků, akcí a dokonce i umělců, mohl to být původ nové skupiny DJů. Budeme velmi rádi, když uslyšíme, tyto nové DJs, kteří mohou nabídnout průmyslu zase něco nového.