Před několika málo měsíci se na internetu objevili fotky toho, jak by mohla vypadat spolupráce legendárního tria Swedish House Mafia s Nike. Nyní to vypadá, že se fanouškům podařilo zachytit další možné náznaky. V domovském městě této slavné trojice, Stockholmu, se totiž začaly objevovat další plakáty.

V srpnu zveřejnil Seb Ingrosso na svém twitteru a instagramu (nyní už smazanou) fotku v černém triku, které mělo na zádech tři bílá loga Nike vedle sebe, evokující logo Swedish House Mafia s třemi tečkami (psali jsme zde – pozn. red.) Kolem té doby potvrdil pak Steve Angello, že jsou všichni tři zpět ve studiu, díky čemuž poslal internet do šílenství nad možností nové Swedish House Mafia hudby.

V posledním vývoji novinek kolem návratu Swedish House Mafia se objevily plakáty ve Stockholmu, které opět zobrazují logo Nike na černobílé fotografii, které pak doprovází třikrát pod sebou tučně napsané slovo ‚STOCKHOLM‘. Zatímco žádné další detaily nebyly oznámeny, tak je nepochybně jasné, že tyto plakáty přilévají další palivo do ohně ohledně vysoce očekávaného návratu tohoto tria.