News

  • Plzeňští WHKRS vydávají nový track s názvem GRINDIN‚ na holandském labelu Diverge Records, na kterém vydávají jména jako JUICY M, ATRIP, GERALD LE FUNK nebo SUBSHOCK & EVANGELOS. Ve spolupráci s brněnským rapperem, který si říká Hammacci vytvořili tuto basshouse střelu co šlape od začátku do konce!

    Ondřej a Petr alias WHKRS jsou kluci z Plzně, kteří dříve fungovali jako dva dj projekty a v roce 2015 se jim skřížily cesty a vytvořili projekt, kterým jsou dodnes. Znát je můžete například Duplexu, kde pravidelně vystupují dále z hradeckého Air Festivalu, Mácháč Festivalu, kde mimo jiné letos opět vystupují na Watt Stage o sobotní půlnoci nebo z plzeňského festivalu Bolevák!

    Hammacci je umělec z Brna, který je napůl Čech a napůl Američan. V roce 2016 si začal dělat svoje první beaty, do kterých začínal rapovat. Když v roce 2017 vydal svůj první track, dostal se do podvědomí brněnské rap scény a mezi zatím největší úspěchy řadí koncert, kam dorazilo přes 300 lidí a dle jeho slov to byl „kotel jak hovado“ dále vystupoval po boku známeho rappera REDZED. Basshouse v tempu 150bpm, to jsou WHKRS s Hammaccim na společném tracku!