To, o čem se dlouhou dobu diskutovalo, se stalo skutečností. Axwell, Steve Angello a Sebastian Ingrosso se znovu potkali za mixážním pultem jako Swedish House Mafia. Stalo se tak 25. března v deset hodin místního času, když vystoupili na Ultra Music Festivalu v Miami. Tedy v místě, kde se před pěti lety společně rozloučili.

Hodinový set byl složen z jejich úspěšné produkce a doplněn o populární singly sólové dráhy. Obvzláště mistrně provedený byl mashup tracků More Than You Know a Payback. Modernější úpravy se pak dočkal i track Antidote, který v mžiku tepal do rytmu 150 bpm a nabídl i trapovou pasáž. Celý set byl pak perfektně vyvážený, kdy nabídl melodické, zpívané, zběsilé, ale i poslechové pasáže.

Těžko pak definovat vrchol jejich setu, protože člověk měl husinu celých šedesát minut jejich vystoupení. Největší nával emocí byl však cítit u skladby Don’t You Worry Child, kdy zpíval celý festival. Zdali se kluci vrací zpátky v plné síle, či se jednalo o jednorázové vystoupení, to zatím nevíme, ale fotky na instagramu všech tří aktérů a Axwellův proslov během setu dávají tušit, že to nebylo naposledy.

Jejich set zatím není oficiálně venku, ale níže dáváme odkazy na několik streamů (kdyby byl nějaký smazán), kde jsou zatím k vidění. Užijte si to. Tracklist zde.

Edit: Tak všechny videa byla smazána a další pokusy o nahrání jsou neúspěšné, takže zůstává jen audio záznam.