SeeJay rádio se, stejně tak jako mnoho ostatních, potýká s následky ekonomické situace kolem koronaviru a shání na provoz další finance. Spustili proto sbírku na hithitu a věří v pomoc fanoušků.

Pokud budete chtít rádiu přispět, tak můžete na tomto ODKAZU.

Kdo jsme?
Dáváme do uší fanouškům tu nejlepší taneční muziku z celého světa. Snažíme se k tomu dělat i cool zábavu a soutěžíme o zajímavé ceny. Jsme tady pro všechny nonstop už 11 let x 608 týdnů x 4261 dnů x 102 276 hodin x 6 136 560 minut x 368 193 600 sekund. A budeme tady i dál.

Jak to začalo?
Jen co otci zakladateli (Svatopluk Janík) brnkla o ucho první rádiová vlna, chtěl mít vlastní prostor pro jejich šíření. Jako skromný kluk chtěl svůj sen uskutečnit na lokální scéně, ale naštěstí se mu to nepodařilo :)…
…a tak začal se svými kamarády před dlouhými 11 lety cpát do celosvětového éteru taneční muziku, která tu zoufale chyběla a ani ve snu ho nenapadlo, že začne tak skvělý a dlouhý příběh se spoustu tuzemských i světových DJs a hvězd:

Above & Beyond & Aly & Fila & Bingo Players & Hardwell & Nicky Romero & Ferry Corsten

Luppi Clarke & Eddie Ferrer & Ferre Santos & Frederico Barata & Peter Tha Zouk & NSR2X & Richard Farioli &Vinnie Ward

…a nejen to, SeeJay rádio podpořilo zrod digitálního DAB vysílání, vychovalo celou řadu dnes již velkých rádiových a TV moderátorů a zrealizovalo nespočet malých i velkých parties.

Proč to děláme?
Nezastavili jsme před ničím, ale Corona nám zasadila hodně velkou ránu pod pás. Klienti přestali utrácet za reklamu, a to je náš hlavní zdroj příjmů. O tom, že jsme nemohli realizovat ani jednu živou parties, které též představují zdroj příjmů ani nemluvě. Spoustu našich klientů bojuje o přežití…a stejně jako oni se nechceme vzdát, a proto prosíme touto cestou o pomoc. My víme, jak na to a schází nám pouze podpora, která nám to umožní. Zkrátka už jsme něco dokázali a chceme toho dokázat ještě víc.

Co je náš cíl?
Naším cílem je udržet tu nejlepší taneční muziku v moři rádiového světa a na to potřebujeme hlavně splnit milník č. 1, ale naše cíle míří mnohem víc. My totiž víme, že toto v ČR prostě chybí!

Milník č. 1 – 400 tis. – zachráníme SeeJay radio dance music only
Milník č. 2 – 550 tis. – upgradujeme studio a techniku, uděláme si ho hezčí, aby se našim moderátorům dobře vysílalo pro naše posluchače
Milník č. 4 – 650 tis. – vyrobíme nový web a mobilní aplikaci
Milník č. 5 – 750 tis. – zapneme aktivní produkci nových pořadů a nových prvků pro naše fanoušky
Milník č. 6 – 900 tis. – otevřeme si cestu opět do digitálního DAB vysílání

… a ještě něco navíc
Víte, že název rádia jsou vlastně iniciály otce zakladatele: Svatopluk Janík