dreamland novy vizual 2 kopírovat (1)

Dnes nám dorazila oficiální tisková zpráva od pořadatelů konceptu Dreamland. V ní se zmiňují o velkolepých plánech na rok 2015 a pořádání velké indoor akce. Více informací pak v samotné zprávě.

DREAMLAND GENERATION

A je to tu! Bude tomu rok, kdy jsme pro Vás připravili úplně první Dreamland a přinesli jsme Vám DJskou star Deorra a vy jste mohli mít na dosah dnes už velmi oblíbeného DJe. Když jsme zjistili, jaký tento večer sklidil úspěch, tak jsme se rozhodli pro pokračování a snažili jsme se Vám přinášet do ČR pokaždé nové DJské tváře s určitou pravidelností každý měsíc. Vyvrcholení nastalo 18.7.2014, když jsme se vrhli do nových neznámých vod a úspěšně vytvořili nový letní festival pod značkou Dreamland, který se uskutečnil na zlatých pískách s headlinerem Bingo Players. Mělo to být vyvrcholení naší práce, ale to jen do chvíle, než se nám podařilo získat jména jako Ummet Ozcan, Showtek a nebo Dada Life. Těmito jmény završíme úspěšný rok, za který jsme Vám doufejme obohatili Váš party život.

Je na čase Vám prozradit velkou pecku, kterou pro Vás chystáme. Jelikož budeme v únoru 2015 slavit 1 rok existence, tak Vám dáme další dárek jako poděkování za vaší neskutečnou přízeň. 20. února 2015 pro Vás připravujeme další velký indoor festival v prostorech, kam se určitě všichni společně vejdeme, ale to si zatím necháme jako další překvapení, abychom neprozradili vše hned na začátku a také něco nechali na později.

Připravte se na novou generaci. DREAMLAND GENERATION.

V tento večer Vám naservírujeme 6 vyhlášených zahraničních DJs a samozřejmě, že headliner bude z aktuálního žebříčku DJ Mag Top 10. Na našich prvních narozeninách prostě šetřit nebudeme. Na nejlepším místě samozřejmě najdete VIP zónu, která bude hned vedle účinkujících DJs a která bude rozdělená na dva sektory A a B a vybraná nabídka pití bude formou all inclusive, abyste se tam cítili dobře.

První vlna lístků bude omezena počtem 300 kusů, která bude za neuvěřitelných 490 Kč, a další vlna v pořadí s levnějšími lístky bude za 990 Kč. VIPka budou začínat na skvělých 2500 Kč. Proto neváhejte a kupte si první lístky, protože určitě dlouho v prodeji nevydrží.

Dreamland.