15870732_10208756414209255_1595912335_n

Rok 2016 je již úspěšně za námi, a je na čase, abychom si tu představily poslední díl pořadu Digital Love. Ukážeme si především rozhovor se Sander van Doornem, ty nejlepší ukázky z akcí, a také vybraných TOP 5 od těch nejlepších DJs! Je tedy rozhodně na co se těšit! Rozhodně všechny pobaví úvodní píseň naší Bláži! 🙂

Jaké tracky jsme si tentokrát poslechli?

Bassjackers vs Skytech & Fafaq – Pillowfight

Dastic ft CADE – Let Me Love You

Florian Picasso x VASSY – Cracked Wall

Galavant – Hey Mama

Ty nejzajímavější novinky.

Steve Angello zažalován chůvou!

Steve Angello řeší pěkný průšvih. Byl zažalován chůvou svých dcer kvůli neplacení přesčasů, zotročování a nedůstojnému chování. Steve se brání, že je to ulhaná alkoholička. No uvidíme, co na to soud.

Balaton Sound bude mít spoustu novinek!

Taneční párty na pláži Balaton Sound odhaluje první jména pro rok 2017. Hardwell, Kygo, Nicky Romero nebo Robin Schulz a mnoho dalších hvězdných jmen uslyšíme na tomto topovým fesťáku 6.-9. července. Bude mít letos spoustu novinek. Změní se například design festivalu, a čeká nás i nová stage.

Hardwell přerušil bitku na festivalu 808 v Asii

Hardwell zastavil svůj set na vyprodaném festivalu s názvem 808 v Asii. Strhla se tam totiž bitka. Robertovi prostě došla trpělivost, a rváče do mikrofonu pěkně seřval. Párty mohla pak nerušeně pokračovat dál.

Manekým challenge na party už začíná být trochu ohraná. Ale dokud ještě frčí, musel s ní ven také Skrillex. A posunul ji trochu na jiný level. Natáčelo se poblíž Fuji na plující párty lodi. Video musíš určitě vidět, mrkej proto na www.DigitalLove.cz

Exkluzivní rozhovor se Sander van Doornem!

Sander van Doorn už je sice starej pardál, ale musí se mu nechat, že jde s dobou. Jeho poslední vydané tracky ve stylu future house mají grády. A Sander sám taky.

Sander van Doorn vystoupil 9. prosince na akci EDMANIA v Trenčíně. Speciálně pro tuto akci vyprodukoval hodně nových tracků, takže především zahrál hodně nového z Doorn Records. Má také nový track WTF s Hi-Lo Records, a v poslední době také hodně spolupracuje s Oliverem Heldensem. Na to jsme se od něho dozvěděli, že Olivera respektuje za to, co dělá, a že patří mezi mladou generaci. Nejdříve společně udělali track This, a řekli si, že do toho půjdou znovu. Poté udělali již zmíněný track WTF, za který jsou oba dva moc rádi. Dále nám prozradil, že na jeho Identity Radiu nahrál předělávku známého tracku od Reflekt – Need To Feel Loved. Je to zatím nepojmenované jako ID, ale brzy ho určitě vydá.

Rozhovor můžete také shlédnout na nové Bláži fan page: https://www.facebook.com/veronikablazablazkova/

15871133_10208756658775369_507658143_n

Rekapitulace roku 2016!

Konec roku bývá plný rekapitulací. A ani u Digital Love se tomu nevyhneme. Rok 2016 byl pro naší Blážu naprosto nezapomenutelný. A to díky Digital Love, a hlavně nám (tedy divákům a fanouškům). A právě následující reportáží nám chtěla Bláža poděkovat, za naší přízeň.

Tak si ve zkratce shrneme, co jsme v reportáži mohli shlédnout.

Bláža se nám svěřila, že by jí v životě nenapadlo, že rok 2016 bude plný NEJ. Potkala se s nejlepším DJ světa-Martinem Garrixem. Vyzpovídala svého nejoblíbenějšího Dje Fedde Le Granda.

V uplynulém roce navštívila ty nejlepší festivaly-například AIR FESTIVAL, TRANSMISSION, MACHÁČ FESTIVAL, EDMANII, SVOJŠICE nebo CITY FEST a mnohé další. City Fest byl rozhodně nejlepší, jelikož na něj jela s angínou, ale Above & Beyond za to rozhodně stáli! Vůbec nejvíckrát za život navštívila klub Roxy.

Ale především nás navštěvovala každý čtvrtek nebo pátek u našich televizorů.

Na co se už můžete podívat sami, tak jsou Bláži legendární přeřeky, či přebrebty, které rozhodně stojí za podívanou! 🙂

Jaké bylo TOP 5 od těch nejlepších Djs?

V této rubrice Vám tentokrát přinášíme výběr tracků od českých i zahraničních Djs. A v tomto TOP 5 Vám pustíme Number Ones těch nejlepších z nich. Tady je TOP 5 2016!

1. místo DJ Quintina: Quintino feat. Chead Codes – Can´t Find It

1. místo DJ Firebeatz: Firebeatz & Schella – Dat Disco Swindle

1. místo DJ Yvese V: Yves V. ft. Mike James – The Right Time

1. místo DJ Markusa Schulze: Markus Schulz feat. Justine Suissa – Perception

1. místo DJ Tujama: Disclosure – You & Me

A na úplný závěr přikládám odkaz na novou Bláži fan page. Bude to vlastně takový její deníček, kam bude dávat fotky, videa a ukázky ze svých party. Ale také se díky němu budeme moci dozvědět novinky ze světa EDM.

Zde můžete dát svůj like, a odebírat a sledovat novinky a celou Bláži fan page!

https://www.facebook.com/veronikablazablazkova/?fref=ts

Zdroj: Facebook