A máme tu za sebou další rok, který tentokrát nesl číslovku 2017. Jako by to bylo včera, kdy jsem psala poslední díl Digital Love z roku 2016. Je to vážně neuvěřitelné, jak ten čas letí a co se všechno se za tu dobu událo. V poslední díle pořadu Digital Love, který vysílá televizní stanice Óčko, díle jsme se dozvěděli aktuální zprávy a novinky, kterése událi do konce roku. Pojďme se společně podívat na kompletní přehled!

Jen tak pro zasmání, nesmí v tomto posledním díle chybět ani slavné břebrepty a přeřeky od Bláži 🙂

Jaké tracky jsme si poslechli

PNAU – Go Bang

NERVO – Hold On

Hardwell ft. Mitch Crown – Call Me A Spaceman

Martin Garrix ft. David Guetta – So Far Away

Aktuální novinky

Britská partička Gorilazz nezastavuje. Po letošním návratu na scénu elektroniky a vydání 5. studiového alba Humanz, prozradili, že chystají v roce 2018 další album a je prý se na co těšit.

Spotify odhalil playlist nejposlouchanějších elekronické hudby roku 2017. První flek maji Axwell a Ingrosso s hitem More Than You Know. Hned za nimi je Avicci  se singlem Without You a třetí skončil Skrilexx a jeho Would You Ever.

britské duo Camelphat spolu s Elderbrook jsou mezi nominovanými na Grammy v kategorii pro „Best Dance Racording„. Jejich singl Cola se stal neuvěřitelným hitem a mluví se o něm jako o nejlepší skladbě roku. My se na kluky mimo jiné můžeme těšit už 10.2. v Roxy.
Odkaz na singl zde: https://www.youtube.com/watch?v=LcNXG-6SqWA

Deadmau5 ve svém streamu odhalil přímo mistrovské dílo. Svůj ikonický hit Strobe zahrál v orchestriální verzi a my doufáme, že to vydá i ofiko. (na housemagazine jsme psali zde)

Připomínka Amsterdam Dance Eventu

Jedna z nejvýznamějších akcí tohoto roku, byl světoznámý Amsterdam Dance Event. Tento 5ti denní festival proběhl ve dnech 18.-22.10.2017. Jako každoročně si tuto akci nenechalo ujít milion fanoušků a obdivovatelů. Vystupovalo zde řada významných DJů – mezi nimi nesměl chybět ani Hardwell, Armin van Buuren, Fedde Le Grand, Nicky Romero, DVLM a mnoho dalších.

Tým Digital Love si nenechal ujít Hardwella, Ferrecka Dawna, Fedde Le Grand, Dannica a spoustu dalších. Zlatým hřebem celého ADE bylo slavnostní vyhlášení nejpopulárnějšího DJe světa ankety TOP 100 DJ MAG, kde si zahrál společný set Armin van Buuren společně s Hardwellem.

Celý festival byl vydařený po všech stránkách, a Bláža a i její celý tým se již nemohou dočkat příštího ročníku 🙂

TOP 5 od Borise Brejchy

1. Boris Brejcha ft. Ann Clue – RoadTrip

2. Boris Brejcha – Purple Noise

3. Boris Brejcha – Angel In The Sky

4. Hans Zimmer – Intestellar

5. Metalica – Nothing Else Matthers

A na závěr dílu nám popřálo pár českých DJů své přání k Vánocům a na Nový rok. Mezi ty šťastné patří – Thomas Coastline, Angry Beats, TiGi, Matamar.