gravity

VSTUPENKY
Předprodej v síti ticketportal.cz za 499,- běží do 18:00 v den konání akce a poslední běžné vstupenky lze zakoupit během noci na pokladnách před OC Arkády Pankrác od 21:00 do 02:00 ráno za 699 Kč.

VSTUP DO OC
Brány se otevřou úderem 22:00. Ujistěte se, že přijdete včas a nenencháte si ujít již první okamžiky festivalu! Mějte na paměti, že svoji vstupenku můžete použít pouze jednou a to ke vstupu do OC. Pro vstup do OC použijte hlavní vchod, popř. vchod z krytého parkoviště. Jakékoliv další vchody budou uzavřeny.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Gravity Festival je 16 let.

ŠATNA
Šatna se bude nacházet ve velkokapacitním stanu před OC,pro rychlejší odbavení při vstupu. Proto prosíme návštěvníky aby si své věci odložili před vstupem do OC. Cena je stanovena na 40kč. K dispozici je taky omezené množství locker boxů, do kterých se vejdou 3 bundy. Pro návštěvníky s VIP vstupy je šatna zdarma.

PLATBY
Platby v OC jsou přijímány pouze v hotovosti v českých korunách, popř. eurech. V prostorách OC jsou k dispozici i 2 bankomaty. Doporučujeme vám vybrat si dostatek českých korun v předstihu.

PARKOVÁNÍ
Po dobu konání akce je návštěvníkům k dispozici volné parkování v garážích OC.

ADRESA
Na Pankráci 86, 140 00 Praha 4, Česká republika
GPS: Loc: 50°3’3.98″N, 14°26’17.709″E
e-mail: info@arkady-pankrac.cz

VEŘEJNÁ DOPRAVA
Autobusem: Přímo u východu z centra do ulice Hvězdova se nachází autobusová zastávka „Pankrác”, kde staví linky č. 188 a 193

Autem: Při jízdě po ulici 5. května směrem z centra sjedete za Nuselským mostem směr Pankrác na třetím exitu s označením Nákupní zóna. Z druhé strany při příjezdu směrem z dálnice D1 se výjezd s označením Nákupní zóna nachází za čerpací stanicí OMW na úrovni Bauhausu.

Upozorňujeme návštěvníky,že vchod z metra přímo do OC je pro tuto akci UZAVŘENÝ.

FOTO A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze lidé, kteří obdrželi speciální akreditaci.

KOUŘENÍ
V celém OC je přísný zákaz kouření. Jedinou zonou pro tuto aktivitu bude specialní lounge v přízemí.

NENÍ POVOLENO
Je zakázáno nášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, LASEROVÁ UKAZOVÁTKA, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

AFTERPARTY
Oficiální afterparty proběhne v RETRO MUSIC HALL,kde vystoupí brazilská jednička Rodrigo Ardilha, Bon Finix či Richard Reynolds a mnoho dalších. Pařit můžete až do pozdních dopoledních hodin. Více info na www.retropraha.cz

ZA CELÝ TÝM GRAVITY FESTIVALU VÁM PŘEJEME CO NEJLEPŠÍ ZÁŽITEK Z TÉTO NEOPAKOVATELNÉ PÁRTY, UVIDÍME SE NA PARKETU !!!

GravityFestival-2015-timetable