GravityFestival-Brno-timetable

Gravity Festival – 17. 4. 2015 – Olympia Brno – Poslední info

VSTUPENKY
Předprodej na ticketportal.cz za 385,- běží do 18:00 v den konání akce a později lze zakoupit vstupenky za 499,- na pokladnách před OC Olympia Brno a to od 20:00 do 2:00. Majitele VIP vstupenek upozorňujeme, že si pro své vstupenky musí na akreditaci, která se nachází hned vedle vstupu, kde mu bude vstupenka vyměněna za VIP pásku. Až poté budou zrychleně vpuštěni do OC a budou tak moci naplno využívat své výhody.

VSTUP DO OC
Upozorňujeme návštěvníky, že akce se koná uprostřed nákupního centra. Brány se otevřou úderem 22:00. Mějte na paměti, že svoji vstupenku můžete použít pouze jednou a to ke vstupu do OC. Pro vstup do OC použijte hlavní vchod. Jakékoliv další vchody budou uzavřeny.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Gravity Festival je 16 let. Návštěvníci od 16 do 18 let budou rozlišeni jinou vstupní páskou.

ŠATNA
Šatna se bude nacházet ve vestibulu OC. Proto prosíme návštěvníky aby si své věci odložili před vstupem do OC. Cena je stanovena na 30Kč. K dispozici je taky omezené množství locker boxů, do kterých se vejdou 3 bundy.

PLATBY
Platby v OC jsou přijímány pouze v hotovosti v českých korunách, popř. eurech. V prostorách OC jsou k dispozici i 2 bankomaty. Doporučujeme vám vybrat si dostatek českých korun v předstihu.

PARKOVÁNÍ
Po dobu konání akce je návštěvníkům k dispozici volné parkování před OC.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
Autobusem: celkem bude připraveno zdarma 20 autobusů, které se postarají, aby se každý z vás dostal na festival i zpět včas. Intervaly budou každých 10 min/2 autobusy. Všechny spoje jsou obousměrné s nástupem i výstupem u Galerie Vaňkova a OC Olympia Brno. V obou zastávkách Vám případně poradí naši koordinátoři.

ADRESA
U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Brno
GPS : 49°8’8.299″N, 16°37’53.925″E

FOTO A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze lidé, kteří obdrželi speciální akreditaci.

KOUŘENÍ
V celém OC je přísný zákaz kouření. Jedinou zonou pro tuto aktivitu bude specialní lounge v prvním patře OC.

NENÍ POVOLENO
Je zakázáno nášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, LASEROVÁ UKAZOVÁTKA, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

AFTERPARTY
Oficiální afterparty proběhne v klubu 7.NEBE, Jánská 9, kde si můžete svojí párty dostatečně prodloužit až do pozdních odpoledních hodin. Line-up: Bon Finix, Duncan Grey, Ivo Hilszek, Bastien, Jan Willert. Více info na https://www.facebook.com/events/1549477541981682/

ZA CELÝ TÝM GRAVITY FESTIVALU VÁM PŘEJEME CO NEJLEPŠÍ ZÁŽITEK Z TÉTO NEOPAKOVATELNÉ PÁRTY !!!