vip

Nedávno jsme Vás na našem serveru informovali o dvojici mladíků, kteří využili své kreativity a dali světu důkaz o tom, že bezpečnostní vesta vás dokáže dostat všude a zdarma, od zoo až po velký koncert. Odkaz naleznete zde.

Nicméně jak lidská hloupost, tak i tvořivost nezná hranic a s dalším takovým příkladem přišel nedávno i jeden mladík z britských ostrovů jménem Adam Boyd. Ten se rozhodl jít na koncert své oblíbené kapely, na kterou přišel naneštěstí pozdě a jeho pohled ze zadních řad se mu moc nezamlouval. Zapnul tak své mozkové závity, popadl smartphone a navštívil nám všem tak známou stránku – Wikipedii. Zde si vyhledal profil právě hrající kapely, zaregistroval se a začal upravovat text. Do něj pak připsal své jméno, coby jeden z příbuzných členů kapely. Po této drobné úpravě mladík u VIP vstupu přesvědčil ochranku argumenty, že je bratranec lídra a dokonce byl i u zrodu jejich prvního songu. Tuto přesvědčivou řeč doplnil o upravenou stránku na Wikipedii a světe div se, ono to zabralo!

O celém svém počinu se Adam pochlubil samozřejmě na sociálních sítích, kdy se alespoň na chvíli stal známým člověkem. No a nám už stačí jen počkat, kolik bratranců a sestřenic budou mít Nervo na květnovém Magnetic Festivalu.

adam 2

wiki

Zdroj: refresher.cz