flash prague 2

Poslední březnový den, tedy 31. 3. 2017, proběhne v pražské TipSport aréně Prague FLASH Festival, jehož organizátoři stojí i za prvním úspěšným Smash The House festivalem v Evropě. Po této úspěšné edici se rozhodli pro fanoušky elektronické taneční hudby uspořádat další akci, na kterou přivezou opět jen ty nejlepší (nejen) zahraniční jména. V line-upu se tak představí zástupci stylů, jako je big room, trap, dubstep, groove, progressive house, melbourne bounce, future bass, ale i hardstyle, takže si zde vybere opravdu každý, popřípadě si fanoušci poslechnou i jiný styl hudby, což za nás je určitě plus.

A kdo tedy bude tomuto festivalu dominovat? Ze zahraničních umělců se za mixážní pult postaví Headhunterz, MIGHTYFOOLS, Marnik a Morgan. Z české scény se pak můžete těšit na úplné špičky v podobě Maneneho, Richarda Reynoldse a rezidentního Chrise Ninea a MC Lukea S.

Celkový line-up doplňovala i dvojice Vini Vici, která bohužel z osobních důvodů nemůže na této akci vystoupit. Tuto informaci sdělil organizátorům Prague FLASH Festivalu oficiální management Vini Vici, který se omluvil jak za vzniklé potíže, tak i za nepříjemnosti, které jsou nyní s touto situací spojení. Ve své zprávě dále uvádějí, že organizátoři Prague FLASH Festivalu nejsou nijak zodpovědni za jejich zrušení.

Oficiální prohlášení David Lewis Productions, bookingové agentury Vini Vici: „S politováním oznamujeme (David Lewis Productions), že jsme byli z osobních důvodů nuceni zrušit Vini Vici na Prague FLASH Festival. Organizace, která stojí za Flash Festivalem, za toto zrušení není nijak zodpovědná. Je v našem nejlepším zájmu (David Lewis Productions) najít náhradní datum pro vystoupení Vini Vici v Praze brzy.“

Organizátoři nyní tvrdě pracují na zajištění vhodného umělce, jež posílí už tak silný line-up, o kterém budou fanoušky neprodleně informovat na své facebookové stránce, a my věříme, že tato menší změna nijak neovlivní úspěšnost akce, kterou mají tito organizátoři na svědomí. A kdo by se chtěl už nyní podívat, jak taková akce od těchto organizátorů vypadá, může si to připomenout v aftermovie z minulého roku, kdy na stejném místě proběhl již zmiňovaný Smash The House festival. Nevíme jak vy, ale my už se nemůžeme dočkat!

oficiální facebookové stránky https://www.facebook.com/pragueflashfestival/

Zdroj: youtube.com