holesovice

Poslední březnový den, tedy 31. 3. 2017, proběhne v našem hlavním městě další EDM akce, tentokrát pod názvem Prague FLASH Festival, jehož organizátoři stojí i za prvním úspěšným Smash The House festivalem v Evropě. Po této edici se rozhodli pro fanoušky elektronické taneční hudby uspořádat další akci, na kterou opět přivezou velmi zvučná jména. V line – upu se tak představí zástupci stylů, jako je big room, trap, dubstep, groove, progressive house, melbourne bounce, future bass, ale i hardstyle.

Nyní organizátoři oznamují fanouškům změnu místa konání akce. Ta se z původní TipSport arény posouvá pouze o 100 metrů dál, a to na Výstaviště Holešovice, přesněji do PAVILONU B. Jako důvod přesunu pořadatelé uvádí lepší komfort pro návštěvníky.

„Prague FLASH Festival jsme přesunuli kvůli pohodlí našich fanoušků. Chceme pro ně jen to nejlepší, proto jsme zvolili pro konání akce právě pavilon B. Prostor disponuje lepší vzduchotechnikou, pohodlnějším přístupem k dostatečnému množství barů i VIP sekcím, výbornou akustikou, která je pro takovou akci nezbytná a to vše po rozsáhlé rekonstrukci. Věříme, že naši fanoušci budou s tímto prostorem jistě spokojeni“

Organizátoři dále také fanoušky ujišťují, že krom místa konání se nic jiného v programu nemění. V celkovém line – upu se Vám ze zahraničních umělců představí Headhunterz, Kill The Buzz, MIGHTYFOOLS, Marnik a Morgan. Z české scény se pak můžete těšit na úplné špičky v podobě Maneneho, Richarda Reynoldse a rezidentního Chrise Ninea a MC Lukea S.

Místo konání akce: Výstaviště Praha Holešovice (Areál Výstaviště 67, Praha 7, 170 00, Czech Republic)

Datum konání akce: 31. 3. 2017

Čas konání akce: 20:00

Oficiální event: https://www.facebook.com/pragueflashfestival/?ref=ts&fref=ts

Vstupenky: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=14620036